مطمئنا همه شما با نام هلو آشنا هستید.اشتباه نکنید منظور میوه هلو نیست بلکه نرم افزار حسابداری هلو هست که تقریبا در خیلی از فروشگاهها و اصناف و همچنین شرکت های کوچک از این نرم افزار بهره می برند و  به همین واسطه هم شما با نام آن آشنا شده اید.

شرکت طرفه نگار با نام تجاری هلو تقریبا مدت ۲۰ سال هست که در زمینه تولید نرم افزارهای مالی و فروشگاهی فعالیت داشته و می توان از بعد تولید راهکار فروشگاهی موفق ترین شرکت نرم افزاری ایران قلمداد کرد.این موفقیت میسر نبوده مگر به دلیل استقبال بازار از نرم افزارهای این شرکت.بنابراین با توجه به میل بازار به نرم افزارهای شرکت طرفه نگار،نیاز به متخصصان رشته حسابداری که مسلط به نرم افزارهای هلو باشند نیز گسترش یافته است.

چرا نرم افزار حسابداری هلو

از آنجای که علم حسابداری ، یکی از کاربردی ترین علوم در میان تمامی مشاغل و صنایع می باشد ، داشتن اطلاعاتی از این علم نیز ، در دنیای امروز بسیار ضروری به نظر می آید . یکی از برجسته ترین ابزارهای حسابداری نوین ، نرم افزار های حسابداری هستند که جایگزین سیستم های حسابرسی دستی شده اند . در میان این نرم افزار های هلو ! به عنوان غول نرم افزار های حسابداری خود را سر زبان ها انداخته ! که با ظاهری زیبا و هسته ای محکم ، از اطلاعات مهم مالی شما برای بهبود کارایی سازمان و کسب و کار شما استفاده میکند .

علی رغم محبوبیت و قدرت بالای نرم افزار حسابداری هلو ، کار با آن برای هرکسی امکان پذیر نمی باشد . از این رو متخصصان استفاده از کتاب های راهنمای آموزشی نرم افزار هلو را پیشنهاد میکنند . ما نیز میخواهیم شما را با کتاب آموزش نرم افزار حسابداری هلو با فرمت رایج PDF آشنا کنیم که به زمان شیرین فارسی و در ۵۱ صفحه به صورت تصویری ، شما را با نرم افزار حسابداری هلو آشنا خواهد کرد . این آموزش مناسب افرادی است که به تازگی میخواهند کار با نرم افزار هلو را آغاز کنند و نمیدانند که باید از کجا شروع کنند ! پیشنهاد میکنیم دانلود کتاب آموزش نرم افزار حسابداری هلو را به صورت رایگان از لینک زیر دریافت کرده تا با این نرم افزار حرفه ای و شناخته شده بیشتر آشنا شوید.