عزل برخی مدیران بانکی کهگیلویه و بویراحمد در آینده‌ای نزدیک

عزل برخی مدیران بانکی کهگیلویه و بویراحمد در آینده‌ای نزدیک
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل همکاری نکردن برخی بانک‌ها در استان، مدیران آنها تغییر خواهند کرد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، سیدموسی خادمی در نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور قائم‌مقام و معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد، به مدیران این استان هشدار داد بدون هماهنگی با فرمانداران شهرستان‌ها دست به عزل مدیران شهرستانی نزنند.

وی گفت: مدیران کل برای انتخاب مدیران باید با فرمانداران هماهنگ کنند و اگر با هم اختلاف داشتند باید با استانداری این استان هماهنگی کنند و حق ندارند بدون طی روال قانونی دست به انتصاب مدیران خود بزنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: استانداری کهگیلویه و بویراحمد بین مدیران کل و فرمانداران قضاوت می‌کنند و مدیرکل حق ندارد سر خود کاری انجام دهد.

خادمی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد خواست برای انتصاب مدیران شهرستانی به غیر از فرمانداری و استانداری باید جای دیگر هماهنگی نکنند. مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد برای انتخاب مدیران با جای دیگر هماهنگ نکنند.

مسوول ارشد دولت‌یازدهم در کهگیلویه و بویراحمد افزود: در انتصاب مدیران کل هم در کهگیلویه و بویراحمد، وزارتخانه‌ها باید با استانداری استان هماهنگ باشند و نمی‌توانند بدون هماهنگی مدیرکل منصوب کنند.

خادمی افزود: اگر مدیران کل وزارتخانه‌ها با استانداری کهگیلویه و بویراحمد به توافق نرسیدند باید برای داوری با معاون‌اول رئیس‌جمهور هماهنگ کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخشی از سخنان خود از عملکرد برخی بانک‌های عامل در این استان انتقاد کرد.

خادمی با اشاره به عملکرد برخی بانک‌ها در بحث اقتصاد مقاومتی و دادن تسهیلات به واحدهای تولیدی در کهگیلویه و بویراحمد، یادآورشد: به دلیل  همکاری نکردن این بانک‌ها در استان، برخی مدیران بانک‌ها تغییر خواهند کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مطلب پیشنهادی :  گزارش صورت‌های مالی دولت توسط بانک مرکزی منتشر شد
مرکز آموزش
جدیدترین آموزش های حسابداری
دوره های ویژه بازارکار
جدیدترین دوره های ویژه حوزه حسابداری جهت استخدام
ویدئوهای آموزشی
ویدئوهای آموزشی و خبری رایگان
قوانین و مقررات
دریافت جدیدترین قوانین و مقررات
عضویت در خبرنامه چابک