تبلیغات

نوروز 95 بهترین فرصت برای معرفی ارومیه 1404

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، نوروز امسال باید نسبت به سال‌های گذشته متفاوت برگزار شود، چراکه رویداد ششمین اجلاس بین‌المللی راه‌ابریشم و جشن 5 هزار سالگی شهر ارومیه را اردیبهشت‌ماه 95 پیش‌‌رو داریم.

با توجه به حضور 32 کشور طی 4 روز در ارومیه و برگزاری جلسات متعدد و ارائه نقشه‌راه در موضوعات مختلف فرهنگی، تجاری، بازرگانی، سرمایه‌گذاری در ششمین اجلاس بین‌المللی راه‌ابریشم می‌تواند واقعه مهمی را برای شهر اورمیه رقم زند.

دستاوردهای ششمین اجلاس بین‌المللی راه‌ابریشم اعم از موضوعات امنیت در حوزه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری و معرفی شهر ارومیه به عنوان یکی از شهرهای مهم و کلان‌شهر ایران اسلامی و حضور تعداد قابل‌توجهی از افراد کشورهای مختلف و کشور در شهر اورمیه و دیدار و برخورداری از ظرفیت‌های ویژه و قابل بهره‌مندی در حوزه‌های مختلف می‌تواند تاثیرات مثبت فراوان برای این شهر داشته باشد .

شهرداری ارومیه ضمن اینکه ضمن میزبانی شایسته‌ از گردشگران نوروزی، می‌تواند در راستای معرفی رویداد‌های ارومیه در اردیبهشت 95 و معرفی ارومیه 1404 به عنوان شهری سالم، سبز، فرهنگی و مجهز به فناوری اطلاعات و حمل‌و‌نقل ریلی فعالیت‌های لازم را انجام دهد.

[ad_2]

لینک منبع

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری