تبلیغات

ابلاغ دستورالعمل جدید اشتغالی/ ساماندهی آزمون‌های مهارتی

کار و تامین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدامين سازگارنژاد با ابلاغ دستورالعملي به ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استان‌ها با تأكيد بر اهمیت و نقش بسزای آزمون‌های عملی در فرایند ارزشیابی کارآموزان و ضرورت نظارت بر اجرای دقیق این آزمون تأكيد كرد برنامه ساماندهی آزمون‌های عملی از ابتدای سال ۹۵ در اولویت اصلی دفتر ارزشیابی مهارت قرار گیرد و اداره سنجش استان با نظارت مدير كل نسبت به پیش بینی تمهیدات مورد نظر اقدام نمايد.

معاون وزير کار اظهارداشت: در مكاتبه مذكور تأكيد شده كه تقویم آزمون‌های عملی در طول سال ۹۵ تهیه و به مراکز جهت اجرا ابلاغ شود. ضروری است حداکثر یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، زمان دقیق آزمون عملی کارآموز مشخص شده باشد. زمان‌بندی آزمون عملی باید طوری طراحی شود که حداکثر سه هفته پس از اعلام نتایج کتبی، آزمون عملی فرد اجرا و نمره وي وارد پورتال شود. اين دستور شامل كليه دوره هاي آموزشي مانند طرح ۱۸ ماهه نيز مي شود.

سازگارنژاد افزود: از جمله تمهيداتي كه به منظور ارتقاي فرآيند برگزاري آزمون هاي عملي سنجش مهارت در نظر گرفته شده، آماده سازي و قابل استفاده بودن بانک اطلاعاتی آزمونگران درون و برون سازمانی آن اداره کل به تفکیک شهرستان و حرفه  و شناسایی افراد متعهد و متخصص جهت نظارت بر آزمون‌های عملی و تشيكل بانک اطلاعاتی مربوطه است.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری