تبلیغات

الان وقت خرید طلاست یا سهام؟

[ad_1]

تحلیلگر برجسته موسسه مالی جی پی مورگان آمریکا به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرد که اکنون بهترین فرصت برای خرید طلا است و سرمایه گذاران باید به جای خرید سهام در بازار طلا سرمایه گذاری کنند.


به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی سی ان بی سی ، شاخص سهام اس اند پی ۵۰۰ بورس وال استریت که در هفته های نخست ۲۰۱۶ میلادی با کاهش شدیدی روبرو شده بود، در روزهای اخیر با افزایش نسبی همراه شده است.

بر اساس این گزارش علی رغم افزایش شاخص سهام آمریکا، مارکو کولانویچ تحلیلگر ارشد موسسه مالی جی پی مورگان آمریکا تاکید کرد: به نظر من افزایش نسبی شاخص سهام اس اند پی ۵۰۰ آمریکا کاملا موقتی خواهد بود و این افزایش بیشتر جنبه روانی داشته است.

وی در ادامه افزود: پیش بینی من این است که شاخص سهام آمریکا بار دیگر با کاهش روبرو خواهد شد. افزایش شاخص سهام آمریکا در شرایط کنونی هیچ توجیه منطقی اقتصادی ندارد. حتی پس از افزایش چشمگیر قیمت طلا در بازارهای جهانی طی هفته های گذشته، توصیه من به سرمایه گذاران بین المللی این است که به خرید طلا ادامه دهند.

این تحلیلگر اقتصادی گفت: پس از برگزاری نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا، فشار بیشتری بر دلار وارد خواهد شد و این مساله در نهایت به نفع قیمت طلا خواهد بود.[ad_2]

لینک منبع

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری