تبلیغات

سهام ۱۵ شرکت دولتی در خردادماه عرضه می شود

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، ۱۰۰ درصد سهام شرکت پرورش کرم ابریشم ایران معادل ۳۲۵ هزار و ۱۲۵ سهم به صورت ۲۰ درصد نقد و بقیه اقساط ۶ ساله در روز یکشنبه نهم خرداد امسال روی میز فروش می رود.

این بلوک در حالی به قیمت پایه هر سهم پنج میلیون و ۶۸ هزار و ۵۳۲ ریال و ارزش کل پایه یک هزار و ۶۴۷ میلیارد و ۹۰۶ میلیون و ۴۶۶ هزار و ۵۰۰ ریال به مزایده می رود که مبلغ سپرده شرکت در این رقابت ۴۹٫۴ میلیارد ریال تعیین شده است.
همچنین بلوک ۹۶٫۵ درصد سهام شرکت توسعه خدمات بازرگانی نورد ایران شامل ۶۱۵ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۸۱۰ سهم به قیمت پایه هر سهم ۱۳۳۳ ریال و ارزش کل پایه ۸۱۹ میلیارد و ۹۶۰ میلیون و ۳۸ هزار و ۷۳۰ ریال در این روز به صورت ۳۰ درصد نقد و بقیه اقساط ۴ ساله روی میز فروش می رود.
بلوک ۵۱ درصدی سهام شرکت آلومینای ایرن شامل ۱۰۱ میلیون و ۹۸۸ هزار و ۲۲۱ سهم نیز به قیمت پایه هر سهم ۶۱ هزار و ۱۸۰ ریال و ارزش کل پایه ۶ هزار و ۲۳۹ میلیارد و ۶۳۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۷۸۰ ریال به صورت ۲۵ درصد نقد و بقیه اقساط ۵ ساله در روز دهم خردادماه در فرابورس ایران عرضه می شود.
براساس این گزارش، سازمان خصوصی سازی سهام وکالتی و در اختیار خود در شرکت های بافت آزادی، نخ البرز، کاغذ پارس، صنعتی جنرال، روغن نباتی پارس، بافکار، سابیر، پاتله، لیفتراک سازی سهند، مشعل سازی ایران، تولیدی مرتب و بنیان دیزل ایران را نیز در یازدهمین روز خرداد امسال به صورت نقد از طریق مزایده به فروش می رساند.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری