تبلیغات

استاندار اردبیل: تشکیل نظام جامع اطلاعات بازار کار در استان ضروری است

کار و کارگر

به گزارش ایرنا مجیدخدابخش روز شنبه در جلسه شورای اشتغال استان اردبیل افزود: ایجاد اشتغال وظیفه اصلی دستگاه های دولتی است و در این راستا از هر فعالیتی که منجر به اشتغال شود حمایت می کنیم.

وی همچنین برتشکیل کمیته اشتغال ایثارگران استان با هدف بررسی و رفع مشکلات کار و اشتغال جامعه هدف تاکید کرد.
وی اظهار کرد: کارآفرینی نوعی هنر و قابلیت است و همگان به دارا بودن این موهبت مفتخر نیستند و باید کارآفرینان برتر و صاحب فکر استان که در عمل به ایده هایشان زمینه اشتغال و کار جوانان را فراهم کرده اند انتخاب و تجلیل شوند.
خدابخش بیان کرد: بزرگداشت کارآفرینان کار ارزشمندی است و باید تا مهرماه امسال روند انتخاب، معرفی و تجلیل کارآفرینان استان در جشنواره کارآفرینان برتر انجام شود.
او ادامه داد: بخشودگی اصل، سود و جرائم تسهیلات واحدهای تولیدی راکد و مشکل دار در حوزه اختیارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان نیست و موانع واحدهای یادشده باید به دستگاه های بالادستی ارجاع داده شود.
حسین منوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل هم در این جلسه گفت: تاکنون ۱۰ جشنواره کارآفرینان برتر در کشور برگزار شده و در شش مورد آن کارآفرینانی از استان اردبیل معرفی و تجلیل شدند.
وی افزود: امسال نیز چند کارآفرین برتر از سه کارخانه تولیدی از استان اردبیل برای شرکت در جشنواره ملی کارآفرینان برتر معرفی خواهند شد.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری