تبلیغات

۱۰ شرکت بیمه برتر جهان از نظر دارایی معرفی شدند

بیمه

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، پورتال آماری آنلاین استاتیستا(Statista) به بررسی ۱۰ شرکت برتر بیمه جهان بر مبنای مجموع دارایی ها در سال ۲۰۱۵ میلادی پرداخته که بیانگر پیشتازی شرکت «ای ایکس ای» فرانسه (AXA) نسبت به سایر رقبای بین المللی خود است.

همچنین شرکت آلیانز (Allianz) آلمان با بیش از ۹۲۸ میلیارد دلار دارایی و شرکت «مت لایف» (Met Life) آمریکا با نزدیک به ۸۷۸ میلیارد دلار در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند؛ ضمن آنکه شرکت آمریکایی پرودنشال فایننشل (Prudental Financial) با بیش از ۷۵۷ میلیارد دلار در جایگاه بعدی قرار دارد.
در این میان شرکت های بیمه پینگ آن (Ping An) با ۷۲۰ میلیارد دلار دارایی و شرکت بیمه ژاپن پست (Japan Post) با بیش از ۶۸۶ میلیارد دلار دارایی تنها شرکت های بیمه ای شرقی حاضر در این رده بندی هستند که به ترتیب جایگاه پنجم و ششم را به خود اختصاص داده اند.
بقیه شرکت های بیمه حاضر در این رده بندی در سال گذشته میلادی بیش از ۵۵۰ میلیارد دلار دارایی داشته اند که به ترتیب می توان به سه شرکت بریتانیایی «لگال اند جنرال» (Legal & General) با بیش از ۵۸۵ میلیارد دلار، آویوا (Aviva) با ۵۷۴ میلیارد دلار و پرودنشال (Prodental) با ۵۷۳ میلیارد دلار سرمایه اشاره کرد.
شرکت آمریکایی برکشایر هاتاوی (Berkshire Hathaway) نیز با بیش از ۵۵۲ میلیارد دلار در رتبه دهم این رده بندی قرار گرفته است.

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری