تبلیغات

نوسانات قیمت دلار در فصل بهار به روایت نمودار

دلار آمریکا که در آخرین روز معاملاتی سال ۱۳۹۴ ، ۳۴۶۸ تومان قیمت داشت، در آخرین روز بهار سال جاری به قیمت ۳۴۵۹ تومان رسید که به میزان ۹ تومان، معادل ۰٫۲۵ درصد کاهش یافته است.

 دلار آمریکا که در آخرین روز معاملاتی سال ۱۳۹۴ ، ۳۴۶۸ تومان قیمت داشت، در آخرین روز بهار سال جاری به قیمت ۳۴۵۹ تومان رسید که به میزان ۹ تومان، معادل ۰٫۲۵ درصد کاهش یافته است. اگرچه نرخ این ارز در روزهای اول سال جاری با افزایش همراه شد و حتی به آستانه ۳۵۰۰ تومان رسید به طوری‌که در آخرین روز فروردین‌ماه با پنج تومان افزایش همراه شد و به قیمت ۳۴۷۳ تومان رسید.

اما با فرارسیدن دومین ماه از سال، نرخ این ارز با کاهش همراه شد و عمدتا روزهای منفی (به میزان کم) را تجربه کرد، به طوری‌که در آخرین روز معاملاتی اردیبهشت‌ماه با قیمت ۳۴۴۲ تومان گزارش شد که نشان می‌دهد نسبت به آخرین روز معاملاتی سال ۱۳۹۴، ۲۶ تومان کاهش یافته است.

اما این ارز رایج در کشور، باز هم در خردادماه روند افزایشی در پیش گرفت و با نوسانات اندکی که در این روزها تجربه کرد، در آخرین روز این ماه به قیمت ۳۴۵۹ تومان رسید و فصل بهار را با این قیمت به اتمام رساند. اما حال و روز این روزهای دلار در بازار آزاد نشان می‌دهد که در مجموع روزهای آرام و همراه با نوسات اندکی را سپری کرده است.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری