تبلیغات

شرکت ۵۲۸ تعاونی گلستان در جشنواره تعاونی های برتر

به گزارش دریافتی روز یکشنبه ایرنا، علیرضا سبزی اضافه کرد: ثبت نام این تعداد شرکت تعاونی از استان در ۲۱ گرایش بوده است.
به گفته وی کشاورزی، صنعتی، معدنی، عمرانی، تامین نیاز تولیدکنندگان، تامین نیاز مصرف کنندگان، تامین نیاز صنوف، خدماتی، اعتباری، دهیاری، زنان، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، مرزنشینان، دانش بنیان، سهامی عام، فراگیر ملی، اتحادیه ها، اتاق تعاون و بنیاد تعاون و کارآفرینی،گرایش تعاونی هایی است که می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
وی افزود: شرایط عمومی شرکت در این جشنواره شامل ‘حداقل سه سال فعالیت، زیان ده نبودن، رعایت استانداردهای اجباری تولید، برخورداری کارکنان از شرایط قانون کار و بیمه، نداشتن بدهی سررسید شده، پرداخت مالیات ها و دارای صورت های مصوب و مجامع سالیانه’ می شود.
سبزی با بیان این که زمان نامنویسی از یکم تا ۲۰ تیرماه سال جاری بوده است، گفت: جشنواره تعاونی های برتر کشور بیشتر با هدف ترویج تعاون، توسعه توانمندی های بالقوه تعاون و بیان فرصت های موجود در این بخش برگزار خواهد شد.
وی با یادآوری این که معرفی برترین های جشنواره تعاونی ها هرساله همزمان با هفته تعاون که ۱۳ تا ۱۹ شهریور است، انجام می شود، اضافه کرد: سال گذشته ۴۱۵ تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر استان گلستان ثبت نام کرده بودند و گروه صنعتی معقول نیز به صورت ملی انتخاب شد.
۶۲۰۴/۱۶۴۸

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری