تبلیغات

معاون وزیر رفاه چه خبری را دروغ خواند/ جزئیات مکالمه اپراتور کمیسیون ماده ۱۰ حذف یارانه + صوت

خبرگزاری تسنیم صبح امروز خبر داد، اخیراً در تماس تلفنی از “کمیسیون ماده ۱۰ طرح حذف یارانه‌های نقدی خانواده‌های غیرنیازمند” به برخی سرپرستان خانوار اعلام شده است، طبق مصوبه مجلس یارانه همه مردم غیر از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، خانوارهای آسیب‌پذیر و افرادی که بیماران لاعلاج در خانواده خود دارند، حذف می‌شود.

در این تماسهای تلفنی با تأکید بر اینکه مکالمه ضبط می‌شود، جهت احراز هویت، نام و نام خانوادگی، کد ملی و آدرس محل سکونت پرسیده و از سرپرست خانوار سؤال می‌شود که آیا ملک مسکونی و یا بیمار لاعلاج در خانواده دارد یا خیر.

در یکی از این تماس‌ها، سرپرست خانوار از مسئول مربوطه سؤال کرده که با این وضعیت، یارانه حداقل ۶۵ میلیون نفر باید حذف شود که مسئول مربوطه این موضوع را هم تأیید کرد.

فایل صوتی برخی از این مکالمات در اختیار خبرگزاری تسنیم وجود دارد.

در پی انتشار این خبر، احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون در یک گفتگوی رادیویی با بیان اینکه دولت مطابق مصوبه مجلس حذف یارانه را دنبال می‌کند، خبر “دور جدید حذف یارانه آغاز شد/ کمیسیون ماده ۱۰: از این پس فقط ۳ گروه یارانه می‌گیرند” را دروغ دانست و گفت: مردم نگران حذف یارانه‌ها نباشند.

وی درباره نحوه حذف یارانه بگیران در وزارت کار گفت: امروز صبح این پیامک را دریافت کردم و متعجب شدم، چنین مسئله‌ای وجود ندارد، چنین خبری صحت ندارد و کذب محض است. دولت هر اقدامی در این باره بخواهد انجام دهد در راستای مصوبه مجلس خواهد بود. این خبر مانند بسیاری از اخبار می‌تواند دروغ باشد. این خبر را از اساس تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: مردم نگرانی نداشته باشند، چنین بحثی در هیچ نهاد دولتی وجود ندارد.

در حالی میدری خبر تسنیم را دروغ دانست که فایل صوتی مکالمه یکی از اپراتورهای “کمیسیون ماده ۱۰ طرح حذف یارانه‌های نقدی خانواده‌های غیرنیازمند” با یکی از سرپرستان خانوار که خبرنگار یکی از رسانه‌هاست و این صوت را در اختیار تسنیم قرار داد، در ادامه منتشر می‌شود.

 

انتهای پیام/*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری