تبلیغات

تامین زیرساخت ها و راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی نمین ضروری است

به گزارش ایرنا اقبال عباسی روز دوشنبه در جلسه بررسی زیرساخت های مورد نیاز منطقه ویِژه اقتصادی نمین گفت: این طرح مصوب سفر رئیس جمهوری به استان و از مطالبات جدی مردم است و شرکت بازرگانی شاهد با هزینه قابل توجه کارهای خوبی در آن انجام داده
است.
وی افزود: با وجود کارهای انجام گرفته راه اندازی نشدن این طرح گلایه مردم را برانگیخته است و از مسوولان انتظار می رود بدون وقفه نسبت به تامین زیرساخت ها و نیازمندی های آن اقدام کنند.
وی اظهار کرد: به دستور استاندار اردبیل به منظور تامین نیازهای ضروری و آماده سازی منطقه ویژه اقتصادی نمین هر هفته جلسه ای با حضور مسوولان ذی ربط دایر خواهد شد.
عباسی همچنین در بررسی امتیازهای برق، گاز و آب مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی نمین، بر هماهنگی و تعامل لازم بین دستگاه ها و شرکت های ذی ربط با مدیر و مشاور منطقه یادشده جهت تامین آنها تاکید کرد.
وی بیان کرد: در مورد امکان استفاده منطقه ویژه اقتصادی نمین از راه فرودگاه یا شهرک صنعتی با حضور مسوولان امر در تهران تصمیم گیری شود.
ارژنگ عزیزی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل نیز در این جلسه گفت: تامین نیازمندی ها و آماده سازی منطقه ویژه اقتصادی نمین باید به ترتیب استقرار فازهای آن انجام گیرد و زیرساخت های مورد نیاز پنج فاز این منطقه به ترتیب استقرار، احصا و تامین خواهد شد.
منطقه ویژه اقتصادی نمین با دوهزار و ۵۵ هکتار مساحت در نزدیکی فرودگاه اردبیل به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم این استان در سال ۸۵ در هیات دولت و در سال ۸۹ در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.
۷۱۲۴/ ۱۲۵۷

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری