تبلیغات

هنوز ۱۵میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت نشده است/ بحران تعطیلی گریبانگیر معادن کوچک/ بهبود ش…

مهم ترین اخبار اقتصادی بیست و هشتم تیر ماه؛

۹۴ درصد واگذاری‌های دولت به صورت بلوکی و قراردادهای نفتی گره صنعت نفت را باز می کند از جمله مهمترین اخبار منتشر شده امروز است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، مهم ترین عناوین اقتصادی امروز به شرح زیر است:

چندسالی است که کشور با کم آبی دسته و پنجه نرم می کند و در کنار این موضوع کشت محصولات کشاورزی آب بر، به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.

کارشناسان معتقدند که با یک قرارداد نمی توانیم به یکباره صنعت نفت خود را متحول کرده و آن را بومی سازی کنیم.

برخی کارشناسان معتقدند راه اندازی بورس ارز با توجه به مشکلات زیر ساخت های بانک مرکزی و ارتباطات بین المللی امکان پذیر نیست .

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: نظام دونرخی و حذف کارت های هوشمند سوخت فساد را در این بخش گسترش می دهد به همین دلیل با حذف کارت سوخ مخالفیم.

رئیس سازمان چای گفت: تا به امروز ۴۷ میلیارد تومان مطالبات چایکاران به حساب آنها واریز شده که طی چند روز آینده ۱۵ میلیارد تومان دیگر نیز به حساب آنها واریز خواهد شد.

محور فیروزکوه ،روزهای شنبه تا سه شنبه هرهفته از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۸:۳۰ به دلیل عملیات لکه گیری تردد همزمان با اجرای عملیات ، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

معادل ۹۴.۷ درصد واگذاریهای انجام شده از سال ۸۰ تاکنون به صورت بلوکی، ۳.۴ درصد به صورت تدریجی و ۱.۱ درصد به صورت ترجیحی انجام شده است.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: تامین وضعیت اقتصادی و معیشتی برای مردم نیازمند تبادلات کالایی و صادراتی در سطح جهانی است.

معاون امور معادن و صنایع معدنی گفت:در حال حاضر معادن کوچک ما به صورت تعطیل و نیمه تعطیل هستند اما معادن بزرگ و متوسط با توجه به رکود حاکم به فعالیت های خود ادامه می دهند.

انتهای پیام/

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری