تبلیغات

بکارگیری همه ظرفیت های اقتصاد در کارنامه سه ساله دولت یازدهم /مردم به دولت اعتماد کنند

 

سید رضی آقامیری عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گفت:«مهمترین دستاورد دولت یازدهم تاکنون توافق هسته ای است که در سایه آن فروش نفت به شرایط پیش از تحریم ها برگشت و منابع بلوکه شده ایران آزاد شد. »

یک سال تا پایان دولت یازدهم باقی مانده و کشور با مشکلات اقتصادی زیادی رو به رو است. همیشه این سوال مطرح بوده که در این یک ساله باقی مانده دولت باید چه تصمیماتی بگیرد که بخشی از مشکلات اقتصادی حل شود. با سید رضی حاجی آقامیری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در کافه خبر دستآورد های دولت یازدهم در سه ساله گذشته را  مورد نقد و بررسی قرار دادیم.

آقامیری در این گفت وگو اظهارداشت:« قطعا انتظار از دولت با توجه به مشغله فراوان رفع مشکل توافق هسته ای حل همه مشکلات اقتصادی ظرف چهار سال نیست و این یک انتظار زیاد است. توافق هسته ای با توجه به تمام حواشی که داشت کار بسیار بزرگی بود که این مدت انجام شد. قطعا مهمترین دستاوردی دولت ایجاد شرایطی ثابت برای اقتصاد ایران بود. »

وی افزود:« دومین دستاورد بازگشت تولید و فروش نفت به شرایط پیش از تحریم هاست و البته آزاد شدن ارزهای بلوکه شده که توانست شرایط مالی دولت را از تنگنا نجات بدهد. ایران بعد از برجام توانست به در آمد نفتی خود دست پیدا کند که این خود یک نتیجه مثبت است. »

آقامیری با اشاره به یک سال باقی مانده از مدیریت دولت یازدهم گفت:« ممکن است برخی ها تحت تاثیر تبلیغات جناح های سیاسی  اشتباه کنند و انتخاب های نادرستی انجام دهند، بلعکس در خیلی از مواقع  مردم نشان داده اند که تحت تاثیر این تبلیغات منفی نیستند  و تصمیم درستی گرفته اند.»

وی تاکید کرد:«ما باید بدانیم که انتظاراتی که از دولت داریم،آیا در ظرف توانایی ها کنونی دولد هست و سپس انتقاد کنیم . اجازه بدهیم که دولت برای رفع مشکلات موجود از همه ابزارهایی که در اختیار دارد استفاده کند و مهمتر اینکه باید به دولت اعتماد کنیم. »

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خاطرنشان کرد:« قطعا اگر این دولت را از دست بدهیم ،گزینه بعدی اگر مشابه به گزینه های قبلی مثل دولت قبل باشد، خسارت جبران ناپذیری را به دنبال دارد. »

به زودی مشروح گفت و گوی خبرگزاری خبرآنلاین با سید رضی حاجی آقامیری منتشر می شود. 

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری