تبلیغات

پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال وام ازدواج/ به موسسات خیریه هم تسهیلات می‌دهیم

اصغر  نورالله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره فعالیت های صندوق گفت: حدود ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات وام ازدواج جوانان پرداخت کردیم و ما بقی تسهیلات پرداخت شده به حوزه کسب و کارهای خرد اختصاص داشته است.

 وی با بیان اینکه حمایت از تولید بازار محور را در برنامه داریم افزود: نکته مهم در پرداخت تسهیلات توجه به محصول بازار و مزیت‌های رقابتی منطقه ای است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

نورالله زاده با بیان اینکه حمایت از موسسات خیریه اشتغالزا از دیگر اولویت‌های صندوق است اظهار داشت: قصد داریم به جای پرداخت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان ، آنها را به سمت توانمندسازی هدایت کنیم تا خود بتوانند کارآفرین شوند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه تاکنون ۱۵۰ موسسه خیریه جهت توانمندسازی تحت پوشش قرار گرفته اند گفت:برخی از این خیریه ها محصولات خود را صادر کرده اند. راه اندازی صندوق‌های خرد محلی به منظور تحقق اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های صندوق است.

 وی با اشاره به ایجاد ۶۰۰ صندوق محلی در روستاها گفت:ایجاد ۹۰۰ صندوق محلی دیگر تا شهریور ماه سال آینده را در دستور کار داریم. یکی از وظایف این صندوق تجهیز سپرده‌‌های خرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب و کارهای خرد کم سرمایه و کاربر با محوریت فعالیت‌های کارآفرینانه، نیازهای منطقه ای، توسعه کسب و کارها با محور فناوری اطلاعات بر اساس شیوه های جهانی شبکه سازی کسب و کارهای بازارمحور نظیر خوشه ها و زنجیره های ارزش در کشور برای اطمینان از پایداری کسب و کارها و هدفمندی تسهیلات پرداختی است.

 انتهای پیام/

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری