تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

اکسل یکی از نرم افزارهای کاربردی از مجموعه آفیس است که در حسابداری کاربردهای گوناگون و متفاوتی دارد.با استفاده از نرم افزار اکسل انواع اطلاعات ثبت شده و بر اساس این اطلاعات خروجی های مختلفی از نرم افزار اکسل دریافت می گردد.در نرم افزار اکسل انواع داده ها یا اطلاعات قابل ثبت می باشد.داده هایی از نوع اعداد ،رشته،تاریخ و ……

داده های از نوع تاریخ در اکسل بصورت میلادی و یا بصورت شمسی و …. قابلیت ثبت می باشند و مشکل زمانی بروز می کند که شما بخواهید تاریخ های خود را تبدیل نمایید که در این صورت کار آسانی نخواهد بود.

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس راهکارهای محتلفی وجود دارد.یکی از این راهکارها استفاده از پلاگین هایی است که تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس را برای ما انجام می دهند.یک راه دیگر استفاده از امکانات و قابلیت های اکسل هست که در این پست ما قصد ندارم در رابطه با آن صحبت کنیم.

در این پست پلاگین دو پلاگین بنام های PersianTools  و Farsi Tools برای دانلود شما کاربران گرامی سایت چابک قرار داده ایم و شما با استفاده از این دو تابع براحتی می توانید تاریخ های خود را به میلادی و شمسی تبدیل نمائید.

با توجه به اینکه استفاده از پلاگین های تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس دارای تنظیمات و پیچیدگی خاصی است و ممکن هست که برخی از دوستان با نحوه استفاده از این پلاگین آشنایی نداشته باشند بزودی فیلم آموزش نحوه استفاده از پلاگین رو برای استفاده و بهره برداری شما کاربران گرامی سایت قرار خواهیم داد.

 

 

اطلاعات دانلود

  • فرمت فایل: Application
  • حجم فایل: 45 کیلوبایت
  • شرکت سازنده: سازنده ای وجود ندارد.
  • رمز فایل: www.chaabok.com