سازمان تامین اجتماعی

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر این که سازمان تامین اجتماعی برای حذف دفترچه‌های کاغذی و ارائه کارت هوشمند سلامت هیچ گونه وجهی دریافت نمی کند، از بیمه‌شدگان خواست تا فریب تماس سوء استفاده کنندگان را نخورند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، در پی تماس تلفنی عده‌ای سودجو با بیمه‌شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکت‌های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه، سازمان تامین اجتماعی اعلام می‌کند هیچ‌گونه تماسی از سوی این سازمان با بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای دریافت وجه انجام نمی‌شود و بیمه‌شدگان فریب سوء استفاده کنندگان را نخورند.

در روزهای اخیر عده‌ای با ادعای ارتباط با سازمان تامین اجتماعی و به بهانه ارائه کارت هوشمند درمان، از بیمه شدگان و بازنشستگان تقاضای وجه کرده‌اند، در حالی‌که این سازمان از بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای پروژه حذف دفترچه‌های کاغذی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

در این خصوص به اطلاع بیمه‌شدگان و بازنشستگان تامین اجتماعی می‌رساند، هر طرح و برنامه جدیدی در این خصوص از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع عموم می‌رسد و بیمه‌شدگان و بازنشستگان، اخبار سازمان تامین اجتماعی را فقط از پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و مرکز ارتباطات مردمی با شماره تماس ١۴٢٠ یا رسانه‌های رسمی و نشریات کثیرالانتشار پیگیری کنند.


به این مطلب امتیاز بدهید:
هشدار تامین اجتماعی به بیمه‌‌شدگان و بازنشسته گان
به این مطلب امتیاز دهید: