تعریف تفصیلی از نوع پروژه مبحث بعدی از آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم می باشد.در این درس شما با نحوه تعریف تفصیلی از نوع پروژه آشنا خواهید شد و در پایان این جلسه ،مبحث تعریف حسابهای تفصیلی به پایان خواهد رسید.با استفاده از تفصیلی پروژه شما می توانید تمامی پروژه های خود را در نرم افزار همکاران سیستم تعریف نموده و نسبت به اخذ گزارشات کاربردی و مالی از پروژه های خود اقدام نمائید.

بسیاری از شرکت های پیمانکاری و خدماتی به دلیل تعداد پروژه هایی که دارند، تعریف و نگه داری حساب تفصیلی از نوع پروژه در دفاتر مالی آنها ضروری است از این نظر که تمایل دارند بدانند که پروژه های آنها زیان ده بوده و یا اینکه برای آنها سود آورری داشته است.

برای تعریف تفصیلی از نوع پروژه کافی است تا وارد نرم افزار شده و از منوی حسابها،فرم حسابهای تفصیلی را باز نمائیم(مطابق تصویر)

تعریف حسابهای تفصیلی

وقتی که فرم تعریف حسابهای تفصیلی به شما نمایش داده شد،می بایستی بر روی دکمه حساب جدید کلیک نمائید تا لیست انواع تفصیلی های موجود در  نرم افزار حسابداری همکاران سیستم به شما نمایش داده شود.

آموزش تعریف پروژه

در این فرم بر روی تفصیلی از نوع پروژه کلیک می کنیم تا فرم اطلاعات پروژه های تعریف شده به شما نمایش داده شود(مطابق تصویر زیر)

آموزش تعریف تفصیلی پروژه

در فرم باز شده شما می توانید تمامی تفصیلی های از نوع پروژه خود را می توانید مشاهده نمایید.در صورتی که پروژه مورد نظر شما در این فرم وجود نداشت می توانید بر روی دکمه “جدید” کلیک نموده تا فرم تعریف حساب تفصیلی پروژه برای شما نمایش داده شود.در این فرم شما می توانید نسبت به تعریف پروژه خود اقدام نمائید.

تعریف تفصیلی پروژه

در ابتدا باید بر روی دکمه بعلاوه کلیک کرده و سیستم یک رکورد جدید برای شما ایجاد کرده و باید در فیلد عنوان پروژه،عنوان پروژه خود را وارد نمائید.بعد از اینکه عنوان پروژه را وارد نمودید بر روی دکمه tick کلیک نمائید تا اطلاعات شما ذخیره گردد.

بعد از اینکه پروژه خود را تعریف نمودید باید با استفاده از کلید ESC به صفحه تفصیلی های پروژه بازگردید.در این فرم و در فیلد شماره حساب تفصیلی برای پروژه خود یک کد تفصیلی وارد نموده و بر روی دکمه تخصیص کلیک نمائید تا به تفصیلی شما کد تفصیل اختصاص یابد.بدین ترتیب تفصیلی شما در نرم افزار تعریف شده و شما می توانید از طریق فرم حسابهای تفصیلی،پروژه تعریف شده را مشاهده نمائید.

امیدوارم که این آموزش هم مورد استفاده شما کاربران گرامی وبسایت چابک قرار گرفته باشد و بتوانید از این آموزش در کارهای روزمره خود بهره ببرید.

 

 


به این مطلب امتیاز بدهید:
آموزش حساب تفصیلی از نوع پروژه در نرم افزار حسابداری همکاران سیستم
به این مطلب امتیاز دهید: