تبلیغات

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت Chaabok به عنوان یکی از برترین سایتهای تخصصی حوزه حسابداری و مالی کشور، به مدد امکانات و قابلیت های بی شمار خود و افزایش ترافیک روزانه ، به عنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد در این حوزه مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی را به خود جذب کند.

جایگاه تبلیغاتی ویژه

این جایگاه های تبلیغاتی در بهترین نقاط سایت قرار گرفته اند و در اولین نگاه نظر کاربر را جلب می نماید، مشاهده این بنر ها نیازی به حرکت (اسکرول) صفحه توسط کاربر ندارد و مکان مناسبی جهت تبلیغ و معرفی نام شرکت، محصول، خدمات می باشد.

کداندازه بنرمدت نمایشمحل نمایشقیمت (ریال)
A1۶۰*۴۶۸یک ماهصفحه اصلیتماس بگیرید

معرفی محصولات و خدمات در قالب یک مطلب (پست ثابت)
این مکان های تبلیغاتی در ستون اصلی سایت قرار می گیرند و ویژه معرفی کالا و خدمات شما می باشد. با توجه به تخصصی بودن وبسایت چابک و با توجه به اینکه اغلب کاربران این سایت دانشجویان و فارغ التحصیلان حوزه حسابداری و مالی می باشند بهترین محل برای تبلیغ شرکت های نرم افزاری و مراکز آموزشی و خدمات مالی می باشد.

در این نوع از تبلیغات،لینک به پست مشتری قرار داده می شود و مشتری می تواند کالا یا خدمات خود را بصورت پست معرفی نماید.همچنین اطلاعات مشتری در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک و توییتر و…. نمایش داده می شود و لینک به سایت مشتری نیز وجود دارد

 

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری