دوره Content

درس ها وضعیت
1

آموزش تنظیمات اولیه نرم افزار ۴۵ دقیقه ۱۰۵ مگابایت

2

آموزش تعریف کدینگ حسابها و تفضیلی ها ۱ ساعت و ۳۲ دقیقه ۲۴۷ مگابایت

3

آموزش نحوه انتقال مانده حسابها و صدور سند افتتاحیه ۷ دقیقه ۲۱ مگابایت

4

آموزش صدور سند حسابداری،امکانات و قابلیت ها ۲۱ دقیقه ۶۲ مگابایت

5

آموزش صدور سند کل و کاربردهای آن ۹ دقیقه ۲۴ مگابایت

6

تبدیل اسناد موقت به دائم و برگشت آن ۱۳ دقیقه ۳۴ مگابایت

7

آموزش عملیات پایان سال،صدور سند اختتامیه و افتتاحیه ۲۶ دقیقه ۶۷ مگابایت

8

آموزش گزارشات سیستم ۴۴ دقیقه ۱۲۷ مگابایت

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم هسته ای اصلی نرم افزارهای سپیدار سیستم می باشد.از این رو آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به جهت تسلط کاربران و کارجویان به این نرم افزار تولید شده است.با استفاده از این نرم افزار امکان ثبت اسناد حسابداری در سیستم های سپیدار سیستم میسر می باشد. مهمترین گزارشات مدیریتی و حسابداری از طریق این سیستم قابل استخراج می باشد.دفاتر روزنامه و گزارش دفتر کل ،از مهمترین گزارشات قانونی این نرم افزار می باشند که کاربران با استفاده از این گزارشات می توانند نسبت به تحریر دفاتر قانونی خود اقدام نمایند. عملیات پایان سال،صدور سنداختتامیه،صند سند افتتاحیه و صدور سند اصلاح حسابها،از امکانات دیگر نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم می باشد.

با توجه به اهمیت نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم و اینکه طیف گسترده ای از مشتریان گروه شرکت های همکاران سیستم هم اکنون از این نرم افزار بهره می برند و همچنین نیاز به آموزش حرفه ای و کاربردی این نرم افزار،دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم با هدف تربیت کارشناسان حسابداری مسلط به این نرم افزار تهیه و تولید شده و پس از پایان این دوره ،شما براحتی می توانید با نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم بصورت حرفه ای کار کنید و همانند پرسنل سپیدار سیستم نسبت به راه اندازی و استقرار این نرم افزار اقدام نمائید.

 

این دوره آموزشی چه ویژگی های ممتازی دارد؟:

سایت چابک دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را با کمک مدرس با تجربه و متخصص به نرم افزارهای همکاران سیستم و سپیدار سیستم تولید نموده و این دوره بصورت کاملا عملی و حرفه ای ویژه بازار کار حسابداری طراحی شده است و حضور در این دوره می تواند در کوتاه ترین زمان و صرف کمترین هزینه شما را به متخصص نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم تبدیل نماید.دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم دارای ویژگی هایی است که مهمترین این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 • کاربردی، عملی و با مثال های واقعی
 • چند رسانه ای(فیلم آموزشی)
 • دارای تمرین برای سرعت یادگیری آموزش
 • آزمون سنجش سطح میزان یادگیری
 • قابلیت دانلود و مشاهده نامحدود محتوای دوره
 • دارای پشتیبانی ۳ ماهه توسط مدرس دوره

 

مخاطبان این دوره:

دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به نحوی طراحی و تولید شده که در کوتاه ترین زمان بالاترین سطح یادگیری را به کاربران بدهد.این دوره مجازی است و شما می توانید بهترین زمان خودتان را برای یادگیری اختصاص دهید.

 • این دوره برای افرادی مناسب است که نرم افزار سپیدار سیستم یا بسته آموزشی نرم افزار سپیدار سیستم را خریداری نموده اند.
 • افرادی که قصد آشنائی با یک نرم افزار حسابداری با تحلیل عالی را دارند می توانند از آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم استفاده نمایند.
 • دانشجویانی که تمایل به آشنایی با نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم را دارند می توانند از این آموزش بهره ببرند.
 • کارجویانی که قصد فعالیت و ورود به بازار کار پشتیبانی نرم افزارهای مالی دارند.
 • افرادی که قصد تهیه و تولید نرم افزارهای مالی و حسابداری دارند.

 

خلاصه دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم :

بصورت خلاصه مسیر آموزش در دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم به شرح زیر می باشد:

 • در این دوره آموزشی شما با تنظیمات نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آشنا خواهید شد و امکانات و قابلیت هایی که در تب تنظیمات نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم وجود دارد بطور کامل به شما آموزش داده خواهد شد.
 • در گام بعدی نحوه تعریف کدینگ حسابها،کدینگ حسابهای پیش فرض،ایجاد،ویرایش آنها آموزش داده می شود.در این مرحله شما بطور کامل با نحوه تعریف سرفصل های حساب در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آشنا خواهید شد.
 • نحوه تعریف تفصیلی ها و کاربرد تفصیلی ها در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آموزش داده خواهد شد.در این بخش انواع تفصیلی هایی که در نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم وجود دارد را به شما آموزش خواهیم داد.
 • صدور سند حسابداری و امکانات فرم صدور سند حسابداری آموزش داده خواهد شد.نحوه صدور سند حسابداری و امکانات و قابلیت های فرم صدور سند حسابداری نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در این بخش بطور کامل آموزش داده می شود و شما بعد از پایان این جلسه می  توانید اسناد حسابداری خود را وارد نرم افزار حسابداری نموده و روکش سند حسابداری خود را از نرم افزار استخراج نمائید.
 • لیست اسناد،روکش،امکان چاپ گروهی اسناد و تکثیر سند حسابداری و ….آموزش داده می شود.
 • منطق سند کل،نحوه صدور سند کل و نحوه استفاده از آن آموزش داده می شود.یکی از نیازهای مهم هر واحد حسابداری تحریر راحت و آسان دفاتر قانونی است و ما در این جلسه به شما بطور کامل آموزش خواهیم داد که چگونه دفاتر قانونی خود را با استفاده از نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم بنویسید.
 • نحوه قطعی کردن اسناد و برگشت از قطعی کردن اسناد آموزش داده خواهد شد.شما در پایان این جلسه نحوه دائم نموده اسناد حسابداری و ترفندهای برگشت از دائم اسناد حسابداری را خواهید آموخت.
 • نحوه صدور سند سودوزیانی،سند اختتامیه و سند افتتاحیه آموزش داده خواهد شد.عملیات پایان سال حسابداری یکی از کارهای مهم حسابداران بوده و بایستی به نحوه انجام عملیات پایان سال حسابداری آشنا باشید.ما در این قسمت بطور کامل عملیات پایان سال را  به شما آموزش خواهیم داد.
 • گزارشات مهم و کاربردی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آموزش داده می شود.اخذ گزارشات آخرین مبحث این دوره بوده و شما با گزارشات کلیدی نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آشنا خواهید شد.

 

پشتیبانی دوره:

دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم، از زمان خرید به مدت ۳ ماه دارای پشتیبانی بوده و شما می توانید از طریق ارسال تیکت و یا تماس با مدرس این دوره مشکلات و درخواست های خود را در میان گذاشته و مرتفع ازید.ما همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد تا بتوانید به بهترین نحو این دوره را فراگرفته و نسبت به اجرای این نرم افزار اقدام نمائید.

این تضمین به تمامی کاربران داده خواهد شد که پس از شرکت در این دوره،بطور کامل با نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم آشنا شده و ۱۰۰درصد تمامی امکانات این نرم افزار را یاد خواهندگرفت و نیازی به هیچ دوره حضوری یا آموزش غیرحضوری نخواهند داشت.

 

آموزش نحوه خرید این دوره :

شما برای شرکت در دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم،می بایستی در در سایت ثبت نام نمائید.

بعد از عضویت در سایت می بایستی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شده و از طریق درگاه پرداخت بانک ملت،نسبت به خرید دوره اقدام فرمائید.

در صورتی رمز دوم خود را ندارید می توانید از طریق واریز مبلغ دوره به شماره کارت ۸۴۱۹-۶۰۲۴-۳۳۷۵-۶۱۰۴ بانک ملت بنام مصطفی شربتی اقدام فرمائید.لطفا پس از واریز مبلغ دوره،اطلاعات خود را از طریق تماس با شماره همراه ۰۹۲۲۹۱۲۰۱۹۳ و در ساعات اداری با شماره تلفن های ۸۸۹۲۵۹۹۳ و ۸۸۹۲۵۹۹۴ تماس حاصل فرمائید.

 

نظرات برخی کاربران دوره های سایت چابک

فیلم آموزش نحوه خرید دوره های آنلاین سایت چابک

اگر شما قصد دارید دوره آموزش حسابداری سپیدار سیستم را خریداری نمائید پیشنهاد می کنیم فیلم زیر را مشاهده نموده تا با نحوه خرید دوره و امکانات سایت بیشتر آشنا شوید.

با مشاهده این فیلم شما می توانید به نحوه ثبت نام در سایت،خرید دوره و همچنین نحوه دانلود محتویات دوره آشنا شوید.

درس ها و جلسات دوره

درس ها وضعیت
1

آموزش تنظیمات اولیه نرم افزار

2

آموزش تعریف کدینگ حسابها و تفضیلی ها

3

آموزش نحوه انتقال مانده حسابها و صدور سند افتتاحیه

4

آموزش صدور سند حسابداری،امکانات و قابلیت ها

5

آموزش صدور سند کل و کاربردهای آن

6

تبدیل اسناد موقت به دائم و برگشت آن

7

آموزش عملیات پایان سال،صدور سند اختتامیه و افتتاحیه

8

آموزش گزارشات سیستم

آزمون دوره حسابداری جهت سنجش میزان یادگیری شما از دوره حسابداری سپیدار سیستم طراحی گردیده است.شما با شرکت در این آزمون می توانید میزان یادگیری خود را مورد چالش قرار داده و نمره دریافت نمایید.
لطفا به موارد زیر دقت نمائید:

 • این آزمون دارای ۲۰ سوال و در دو صفحه نمایش داده می شود.
 • مدت آزمون ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.
 • برای مشاهده صفحه ۲ این آزمون از پایین صفحه و دکمه “صفحه ۲” می توانید استفاده نمائید.
 • اگر پیش از پایان زمان آزمون به تمامی سوالات پاسخ دادید،روی دکمه “خاتمه دادن آزمون” کلیک نمائید.
 • در پایان، سیستم اطلاعات آزمون شما را محاسبه نموده و نمره شما را نمایش می دهد.
 • با استفاده از دکمه “نمایش سوالات” می توانید سوالات و جواب درست آنها را مشاهده نمائید.

این آزمون سطح تخصص شما را نمایش می دهد.اگر بیکار هستید یا شرایط شغلی مناسبی ندارید به نمره خود در این آزمون دقت نموده و بیشتر به آن تفکر کنید که راه گشای شما خواهد بود.

تذکر:سوالات طراحی شده در این آزمون در ساده ترین حالت طراحی شده و صرفا ویژه کاربران تازه کار می باشد.

با نام خدا و بدون هیچ نگرانی آزمون را شروع نمائید.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه‌ها

 1. سلام میخواستم بدونم این نرم افزار برای شرکت خودرو سازی هم کاربرد داره؟

  • با سلام
   سوال شما زیاد شفاف نیست.ولی اگر برای خرید نرم افزار برای یک شرکت قطعه سازی منظورتون هست بایستی در ابتدا بصورت تلفنی و سپس در صورت نیاز بصورت حضوری از فرآیندهای شرکت شما اطلاع کسب کنیم و سپس اظهارنظر کنیم.
   اگر پاسخ شفاف نبود اعلام بفرمایید تا در اولین تایم کاری با شما تماس گرفته شود.
   باتشکر

 2. مرتضی اسدی گفت:

  سلام
  ممنون از بابت این دوره که بسیار کاربردی هست.در صورت امکان میخام بدونم که نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم چقدر با نرم افزار حسابداری همکاران سیستم شباهت داره.
  ممنون میشم اطلاع رسانی کنین

  • سلام
   ممنون از شما
   این دو نرم افزار محصول گروه شرکت های همکاران سیستم بوده و از نظر محتوا شبیه هم هستند ولی فرم ها و نحوه کار با این نرم افزارها از یکدیگر متفاوت می باشد.

مطالب مشابه

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری