آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم نرم افزار پایه ای گروه شرکت های همکاران سیستم می باشد و با توجه به اهمیت یادگیری نرم افزارهای همکاران سیستم برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری و علاقمندان به ورود به بازار کار حسابداری و مالی ،این دوره آموزشی تهیه و تولید گردیده است.کاربرانی که قصد یادگیری نرم افزارهای همکاران سیستم را دارند برای شروع می توانند از نرم افزار حسابداری اقدام نموده و بعد از یادگیری نرم افزار حسابداری همکاران سیستم،می توانند در سایر دوره های مربوط به نرم افزار های گروه همکاران سیستم شرکت نمایند.

ویژگی های آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم:

 • کاربردی و بصورت عملی
 • چند رسانه ای
 • آموزش با مثال های واقعی
 • آزمون سنجش سطح میزان یادگیری
 • قابلیت دانلود و مشاهده نامحدود محتوای دوره
 • دارای پشتیبانی یکساله

مخاطبان این دوره:

 • این دوره برای افرادی مناسب است که نرم افزار حسابداری همکاران سیستم را خریداری نموده،و قصد راه اندازی اصولی و استاندارد آن را دارند.
 • افرادی که قصد آشنائی با نرم افزار حسابداری همکاران سیستم را دارند.
 • دانشجویانی که تمایل به آشنایی با نرم افزار حسابداری همکاران سیستم را دارند.
 • کارجویانی که قصد فعالیت و ورود به بازار کار پشتیبانی نرم افزارهای مالی دارند.
 • افرادی که قصد تهیه و تولید نرم افزارهای حسابداری به خصوص حسابداری را دارند.

ارزش دوره:

مدرس دوره ، ۱۴ سال تجربه تدریس نرم افزارهای مالی و دانسته های حسابداری خود را بصورت کاربردی و عملی در اختیار کاربران و  متقاضیان این دوره قرار داده است.

در صورتی که شما قصد یادگیری این دوره بصورت حضوری را داشته باشید با هزینه های ثبت نام ، رفت و آمد و زمانی که برای حضور در دوره صرف می کنید مبلغ زیادی برای شما هزینه خواهد داشت.با درنظر گرفتن این نکته که در دوره های حضوری اگر شما مطلبی را یاد نگرفته باشید با توجه به زمان اندک کلاس های حضوری امکان مرور برای شما نخواهد بود.

لذا در کنار هزینه بسیار اندک و پشتیبانی یک ساله مدرس دوره، ثبت نام در دوره این امکان را به شما می دهد که در بهترین زمان از روز محتویات دوره را مشاهده نموده و سطح یادگیری خود را افزایش دهید.

توجه داشته باشید که ما برای تمامی دوره های خود از یک سیستم هوشمند استفاده می کنیم و شما در آخر این دوره می توانید با شرکت در آزمون “آموزش نرم افزار حسابداری ” میزان یادگیری خود را سنجیده و نسبت به سطح یادگیری خود آگاهی کسب کنید.

 

پشتیبانی دوره:

این دوره از زمان خرید به مدت یکسال دارای پشتیبانی بوده و شما می توانید از طریق ارسال تیکت مشکلات و درخواست های خود را با ما در میان بگذارید.ما همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد تا بتوانید به بهترین نحو این دوره را فراگرفته و نسبت به اجرای این نرم افزار اقدام نمائید.

 

نحوه خرید این دوره :

شما کاربر گرامی،برای خرید این دوره می بایستی در ابتدا در سایت عضو شوید.بعد از عضویت در سایت می توانید نسبت به مشاهده دوره و خرید آن اقدام نمائید.

 

مشاوره قبل از خرید این دوره :

در صورتی که در رابطه با نحوه خرید این دوره سوالی دارید می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۰۷۶۱۰۰ مدرس این دوره تماس حاصل فرمایید.