دوره Content

درس ها وضعیت
1

آموزش نحوه ورود به نرم افزار فروش و تنظیمات اولیه ۲۶ دقیقه ۸۰ مگابایت

2

آموزش نحوه ورود اطلاعات پایه مورد نیاز نرم افزار فروش ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه ۲۴۷ مگابایت

3

آموزش نحوه ورود اطلاعات اسناد فروش و نکات مهم اسناد فروش ۲ ساعت و ۴۸ دقیقه ۴۸۸ مگابایت

4

آموزش نحوه کنترل اسناد فروش و نکات مهم آن ۳ دقیقه ۸ مگابایت

5

آموزش صدور سند حسابداری و تنظمیات مربوطه در نرم افزار فروش ۲۷ دقیقه ۹۳ مگابایت

6

آموزش گزارشات نرم افزار فروش همکاران سیستم ۴۵ دقیقه ۱۴۸ مگابایت

آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم از دوره های آموزشی مرتبط با نرم افزارهای همکاران سیستم بوده و تمامی امکانات و قابلیت های نرم افزار فروش همکاران سیستم در قالب مثال های کاربردی و عملی آموزش داده شده است و شما در پایان این دوره آموزشی براحتی می توانید با نرم افزار فروش همکاران سیستم کار کرده و یا آن را پیاده سازی نمائید.

در این دوره آموزشی که از سری آموزش های نرم افزارهای همکاران سیستم می باشد،صفر تا صد نرم افزار فروش همکاران سیستم آموزش داده شده و مدرس دوره تلاش کرده تمامی دانش و تخصص خود از نرم افزار فروش همکاران سیستم را در اختیار کاربران قرار دهد. ما تضمین می کنیم در پایان این دوره آموزشی شما با تمامی قابلیت ها و امکانات نرم افزار فروش همکاران سیستم آشنا شده و به آن تسلط پیدا کنید.

نرم افزار فروش همکاران سیستم بطور خلاصه کلیه اطلاعات،عملیات و رویه های فروش را نگهداری و مدیریت کرده و در نهایت خروجی مناسب از اطلاعات به ما ارائه می کند و این نرم افزار جزئی از نرم افزارهای یکپارچه همکاران سیستم بوده و با نرم افزار حسابداری همکاران سیستم،نرم افزار انبار همکاران سیستم و با نرم افزار خزانه داری همکاران سیستم ارتباط مستقیم دارد و ما در این دوره آموزشی،بطور کامل یکپارچگی بین نرم افزار فروش با سایر نرم افزارهای همکاران سیستم را به شما آموزش می دهیم.

 

مهمترین ویژگی های دوره آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم

دوره های مجازی دارای ویژگی های بسیار عالی برای یادگیری بوده و نقش مهمی در پرورش و یادگیری متقاضیان دارد و دوره آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم هم بصورت مجازی تهیه شده و ویژگی ها و مزایای زیادی داشته و اهم این مزایا و ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

چندرسانه ای شامل فیلم

در این دوره ما تمامی فرم ها و امکانات نرم افزار فروش همکاران سیستم را بصورت فیلم ضبط نموده و آموزش داده ایم.بنابراین تمامی این آموزش بصورت فیلم تهیه شده و شما بارها می توانید فیلم های دوره را از ابتدا پخش و بازپخش نموده و با یادداشت بردای ضریب یادگیری خود را افزایش دهید.با این روش نیازی به داشتن نرم افزار تمرینی وجود ندارد چون تمامی امکانات نرم افزار بصورت فیلم ضبط شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

آموزش با مثال های واقعی

در این دوره ما تمامی آموزش ها را با مثال بیان کرده ایم و شما با نحوه ورود اطلاعات بصورت واقعی آشنا خواهید شد.تمامی فرم ها نیاز به ورود اطلاعات دارند و ما در این دوره تمامی این فرم ها را با استفاده از ثبت اطلاعات واقعی آموزش داده ایم.

آزمون سنجش سطح میزان یادگیری

این دوره دارای آزمون تعیین سطح برای کاربران می باشد و شما قبل از تهیه دوره می توانید میزان تسلط خود به نرم افزار فروش را مورد ارزیابی قرار دهید و در صورتی که  نمره پائینی را کسب کردید در دوره شرکت نمائید.با آزمون تعیین سطح این دوره شما می توانید ارزیابی مناسبی از شرایط خود داشته و در نهایت تصمیم گیری مناسب جهت شرکت در دوره داشته باشید.

قابلیت دانلود فایل ها و فیلم های دوره

فیلم های موجود در این دوره بعد از خرید،در اختیار کاربر دوره قرار می گیرد.برای مشاهده محتویات دوره کافی است در سایت ثبت نام نموده و مبلغ دوره را پرداخت نمائید.بعد از پرداخت مبلغ دوره،محتویات دوره در اختیار شما قرار گرفته و می توانید آنها را مشاهده یا دانلود نمائید.

دسترسی نامحدود به محتوای دوره

این دوره به محض خرید در پنل کاربری شما قرار گرفته و شما بطور نامحدود فایل های دوره را در دسترس خواهید داشت.تمامی ویرایش هایی که در آینده نیز انجام می پذیرد بصورت رایگان در اختیار شما کاربران قرار خواهد گرفت و هزینه اضافی پرداخت نمی کنید.

دارای پشتیبانی سه ماهه رایگان توسط مدرس دوره

از زمانی که دوره خریداری می گردد،به مدت ۳ ماه توسط مدرس دوره پشتیبانی خواهد شد و شما بعد از مشاهده فیلم های دوره در صورتی که با مشکل مواجه یا در صورت داشتن سوال در رابطه با هر کدام از درس های دوره می توانید با مدرس تماس حاصل نموده و مشکلات خود را مرتفع سازید.

دارای آزمون و گواهی نامه یان شرکت در دوره

کاربران می توانند در آزمون پایان دوره شرکت نموده و در صورتی که آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند،می توانند گواهی نامه پایان دوره را دریافت نمایند.گواهی پایان دوره دارای هیچ هزینه ای نمی باشد و صرفا به افرادی تعلق میگیرد که آزمون دوره آموزش نرم افزارفروش همکاران سیستم را با نمره ۷۰ به بالا قبول شده باشند.

این گواهینامه از طرف سایت چابک صادر می گردد.

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم،با کیفیت ترین دوره آموزشی نرم افزار فروش همکاران سیستم چه بصورت مجازی و یا حضوری در سطح کشور بوده و شما براحتی می توانید بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای این نرم افزار بسیار مهم همکاران سیستم را با کمترین زمان و صرف هزینه اضافی بیاموزید.

بطور کلی این دوره برای افراد زیر پیشنهاد می گردد:

 • فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حسابداری جویای کار.
 • مشتریان همکاران سیستم جهت پیاده سازی و استقرار صحیح نرم افزار فروش.
 • مدیران امور مالی بنگاههای اقتصادی جهت آشنایی بیشتر با امکانات و قابلیت های نرم افزار فروش همکاران سیستم.
 • افرادی که قصد یادگیری نرم های همکاران سیستم را دارند و رشته های آنها مرتبط با حسابداری نیست.
 • کارشناسان آموزش، استقرار و پیاده سازی همکاران سیستم و سایر شرکت های نرم افزاری برای یادگیری مباحث نرم افزارهای حسابداری.

 

گام به گام آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم

در این دوره ما سعی کرده ایم صفر تا صد نرم افزار فروش همکاران سیستم را به کاربر آموزش بدهیم.تمامی جزئیات این نرم افزار در نظر گرفته شده و هیچ فرمی نادیده گرفته نشده به نحوی که از ورود به نرم افزار تا عملیات پایان سال فروش آموزش داده شده است.در این دوره بسیار کاربردی،گام های زیر را طی کرده ایم:

 1. در گام اول یک کاربر در نرم افزار تعریف و دسترسی لازم برای کاربر فروش لحاظ کرده ایم.تمامی اطلاعات در این دوره با این کاربر ثبت شده است تا شما هم با دسترسی ها و مجوزهای لازم برای کاربر فروش آشنا شوید.
 2. در گام دوم اطلاعات پایه مورد نیاز نرم افزار فروش را تعریف کرده و کاربردهای هر کدام از این اطلاعات را بیان کردیم.
 3. در گام سوم ما اسناد فروش را با رویه های مختلف فروش آموزش دادیم.تمامی اسناد فروش و امکانات و قابلیت های این فرم ها را با جزئیات کامل آموزش دادیم و در پایان این مرحله شما میتوانید اسناد فروش خود را وارد نرم افزار نمائید.ارتباط فروش با سایر نرم افزارها در این مرحله آموزش داده شده است.
 4. در گام چهارم کنترل و تائید اسناد فروش بیان شد و شما می توانید با بررسی و تائید اسناد فروش آشنا شوید.
 5. در گام پنجم ما با محاسبه پورسانت و نکات مهم این قابلیت بسیار مهم نرم افزار فروش همکاران سیستم آشنا میشویم.
 6. در گام ششم ما با صدور سند حسابداری و تبدیل اسناد فروش به سند حسابداری و ارتباط سیستم حسابداری همکاران سیستم با نرم افزار فروش همکاران سیستم آشنا خواهیم شد.
 7. در گام هفتم،گزارشات مهم نرم افزار فروش با امکاناتی که در این گزارشات وجود دارد به شما آموزش داده شده است و شما با تمامی گزارشات نرم افزار فروش آشنا خواهید شد.
 8. در آخر عملیات پایان سال و حمع بندی این دوره را خواهیم داشت.

 

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟

 • شرکت در این دوره به شما این مزایا را می دهد که در استخدام از بقیه کارجویان جلوتر باشید و براحتی مصاحبه های استخدامی را با موفقیت پشت سر بگذارید.
 • شما می توانید با شرکت در این دوره خود را به یک تخصص عالی مجهز کنید.نرم افزار فروش همکاران سیستم یک نرم افزار پرکابرد و پراستفاده شرکت همکاران سیستم می باشد و دارای پیچیدگی  های زیاد است و شما براحتی می توانید پس از این دوره به تمامی پیچیدگی های این نرم افزار تسلط پیدا کنید و از بقیه همکاران خود پیشی بگیرید.
 • اگر شما در کار کردن با نرم افزار فروش همکاران سیستم با مشکل مواجه هستید و امکان پرسش و پاسخ از همکاران خود را ندارید،بدون هیچ نگرانی در این دوره شرکت نمائید چون به شما این ضمانت را می دهیم در پایان این دوره،شما از بقیه همکاران خود جلوتر خواهید بود و دیگر هیچ نیازی به آموزش های دیگری نخواهید داشت.
 • اگر شما به دنبال اجرای درست و صحیح نرم افزار فروش همکاران سیستم هستید و در پاسخگویی به سوالات مدیریت خود با مشکل مواجه هستید، پیشنهاد می کنیم ختما در این دوره شرکت نمائید چون بعد از این دوره ،شما با قدرت ،دقت و اطمینان بیشتری میتوایند به درخواست های مدیریت خود پاسخ دهید.

یادتان نرود که ما ۳ ماه با شما هستیم و بعد از پایان این مدت شما می توانید پشتیبانی خود را نیز تمدید نمائید.

 

 

آموزش نحوه خرید این دوره :

شما برای شرکت در دوره آموزش نرم افزار فروش همکاران سیستم،می بایستی در ابتدا در سایت ثبت نام نمائید.

بعد از عضویت در سایت می بایستی با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شده و از طریق درگاه پرداخت بانک ملت،نسبت به خرید دوره اقدام فرمائید.در صورتی رمز دوم خود را ندارید می توانید از طریق واریز مبلغ دوره به شماره کارت ۸۴۱۹-۶۰۲۴-۳۳۷۵-۶۱۰۴ بانک ملت بنام مصطفی شربتی اقدام فرمائید.لطفا پس از واریز مبلغ دوره،اطلاعات خود را از طریق تماس با شماره همراه ۰۹۲۲۹۱۲۰۱۹۳ و در ساعات اداری با شماره تلفن های ۸۸۹۲۵۹۹۳ و ۸۸۹۲۵۹۹۴ تماس حاصل فرمائید.

 

نظرات برخی کاربرانی که از دوره های سایت چابک استفاده نموده اند:

 

درس ها و جلسات دوره

درس ها وضعیت
1

آموزش نحوه ورود به نرم افزار فروش و تنظیمات اولیه

2

آموزش نحوه ورود اطلاعات پایه مورد نیاز نرم افزار فروش

3

آموزش نحوه ورود اطلاعات اسناد فروش و نکات مهم اسناد فروش

4

آموزش نحوه کنترل اسناد فروش و نکات مهم آن

5

آموزش صدور سند حسابداری و تنظمیات مربوطه در نرم افزار فروش

6

آموزش گزارشات نرم افزار فروش همکاران سیستم

این دوره آزمون ندارد.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مشابه

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری