آزمون کارشناس رسمی دادگستری

آزمون کارشناس رسمی دادگستری

امروزه کارشناسان رسمی در صیانت از آبروی دستگاه قضایی و اعتماد جامعه به دادگستری نقش مهمی ایفا می نمایند.دربین مشاغل مختلف جامعه،تنها تعداد محدودی از مشاغل که با حقوق مردم سروکار دارند.در بین مشاغل مختلف جامعه ،تنها تعداد محدودی از مشاغل که با حقوق مردم سروکار دارند نظیر پزشکی،قضاوت،وکالت،کارشناس رسمی،نمایندگان مجلس و غیره موظف به انجام مراسم سوگن هستد و این امر نشان دهنده مسئولیت خطیر این اقشار در قبال حقوق مردم است.
یکی از مراحل این امر،برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری است که در مقاطع زمانی معین(معمولا تیرماه و هر دو سال یکبار) حسب نیاز کشور،برگزار می شود.از این رو  برآن شدیم تا در جهت کمک به داوطلبان محترم جهت موفقیت در آزمون مذکور،کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری در رشته حسابداری و حسابرسی را برای شما تهیه نمائیم.

مهمترین ویژگی های کتاب آزمون کارشناس رسمی دادگستری:

  1. امکان دانلود فایل بصورت PDF بعد از پرداخت وجه آن
  2. تشریحی بودن پاسخ سوالات
  3. دسته بندی شده بر اساس سال های آزمون
  4. اصل سوالات آزمون های برگزار شده
  5. قابلیت حمل راحت و در دسترس بودن از هر جا

این کتاب شامل سوالات آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۰ با پاسخ های تشریحی و مجموعه سوالات آزمون کارشناسان رسمی مرکز امور مشاوران ،وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری از سال ۱۳۸۱ لغایت ۱۳۹۰ با پاسخ های تشریحی می باشد.
لازم به ذکر است سوالات آزمون سال ۱۳۸۲ کانون کارشناسان رسمی دادگستری بدلیل تشریحی بودن و همچنین سوالات آزمون سال ۱۳۹۳ مرکز امور مشاوران ،وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری نیز به دلیل عدم دسترسی به اصل سوالات ،به این مجموعه اضافه نگردیده است.

با توجه به تشریحی بودن پاسخ های ارائه شده در این کتاب،در صورتی که قصد شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری را دارید،پیشنهاد می کنیم از این کتاب استفاده نموده و خود را برای این آزمون بسیار مهم در رشته حسابداری و حسابرسی آماده نمائید.

110,000 ریال – خرید