نرم افزار آموزشی سپیدار سیستم

آموزش نرم افزار سپیدار سیستم یکی از نیازهای آموزشی فارغ التحصیلان رشته های حسابداری و مالی می باشد و با توجه به تعدد مشتریان نرم افزار سپیدار سیستم در سطح کشور،نیاز است تا فارغ التحصیلان و کارشناسان حسابداری و مالی خود را به تخصص نرم افزار سپیدار سیستم مجهز نمایند.برای یادگیری دوره های سپیدار سیستم روش های مختلفی وجود دارد که بعضی از این روش ها بصورت حضوری است و بعضی از آنها بصورت غیر حضوری.

در هر دو این روش های یادگیری نرم افزار سپیدار سیستم، بهتر است شما این نرم افزار را به همراه خود و بصورت دائمی داشته باشید.با تمرین مستمر شما می توانید به تمامی امکانات و ویژگی های این نرم افزار تسلط پیدا کرده و می توانید با شروع فعالیت در هر کسب و کاری،براحتی نرم افزار سپیدار سیستم را پیاده سازی و راه اندازی نمائید.

نرم افزار آموزشی سپیدار سیستم:

با نرم افزار آموزشی سپیدار سیستم، آموخته های خود را به صورت عملی مورد ارزیابی قرار دهید. با بهره مندی از این بسته، می توانید نسخه جامع سپیدار را با محدودیت ثبت ۷۰ سند حسابداری داشته باشید و به این نرم افزار مسلط شوید.

نرم افزار آموزشی سپیدار سیستم شامل نرم افزارهای زیر می باشد:

  • حسابداری
  • دریافت و پرداخت
  • تامین کنندگان و انبار
  • مشتریان و فروش
  • حقوق و دستمزد

شما با استفاده از نرم افزارهای فوق می توانید تا ۷۰ سند حسابداری را در سیستم ثبت نموده و نسبت به تمرین آموزش های خود اقدام نمائید.

روش تهیه نرم افزار آموزشی سپیدار سیستم:

در صورتی که شما ساکن شهر تهران می باشید این نرم افزار بعد از پرداخت نهایت تا ۴ ساعت بدست شما خواهد رسید و اگر شما ساکن استان دیگر می باشید ما تلاش می کنیم تا ۷۲ ساعت این بسته را با استفاده از سیستم حمل کالای TPG بدست شما برسانیم.

شما برای خرید این نرم افزار کافی است که در سایت ثبت نام نموده و اطلاعات آدرس خود را وارد نمائید.ما بعد از کنترل اطلاعات پرداختی شما،نرم افزار را به آدرس شما ارسال خواهیم نمود.

650,000 ریال – خرید