تبلیغات

حقوق مدیرعامل گوگل چه قدر است ؟

مدیرعامل گوگل، ساندار پیچای یکی از پردرآمدترین مدیران عامل در دنیای فناوری است. او در سال گذشته در مجموع در حدود …

حقوق مدیرعامل گوگل چه قدر است ؟

مدیرعامل گوگل، ساندار پیچای یکی از پردرآمدترین مدیران عامل در دنیای فناوری است. او در سال گذشته در مجموع در حدود 100 میلیون دلار پول یا سهام دریافت کرده است.

به گزارش ایران جیب به نقل از زومیت، ساندار پیچای مدیر عامل یکی از تعیین کننده‌ترین شرکت‌های فناوری دنیا است و طبیعی است که او از پردرآمدترین افراد دنیا نیز باشد. او در سال گذشته 652500 دلار مبلغ نقد، سهام به ارزش 99.8 میلیون دلار و 22935 دلار به عنوان اضافه کار دریافت کرده است.

در فوریه‌ی گذشته، گوگل بخشی از سهام خود به ارزش 199 میلیون دلار را نیز به ساندار پیچای داد تا این تراکنش بزرگ‌ترین تراکنش گوگل لقب بگیرد.

پیچای که هندی-آمریکایی است در آگوست سال 2015 و هم‌زمان با تغییرات بزرگ در گوگل و تغییر ساختار و معرفی شرکت آلفابت، سکان هدایت گوگل را در اختیار گرفته است.

پیچای ابتدا با ساخت ابزار جستجویی برای اینترنت اکسپلورر شناخته شد و سپس در تیم توسعه‌‌ی گوگل کروم قرار گرفت. سپس او رهبری اندروید را از بنیان‌گذار آن یعنی اندی رابین گرفت. اندی رابین اندروید را به صورت بخشی جدا از گوگل می‌دیدید؛ اما پیچای این سیستم‌عامل محبوب را به بخشی از پازل بزرگ گوگل تبدیل کرده است.

لینک منبع

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری