لطفاً تا پایان آپلود فایل (ها) منتظر بمانید...
% 0

برای اینکه بتوانم از امکانات سایت چابک استفاده کنم از کجا باید شروع کنم؟

برای ثبت نام در سایت چابک کافی است مراحل زیر را گام به گام طی نمائید:

  1. از منوی بالای سایت بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمائید.
  2. فیلدهای نام،نام خانوادگی،نام کاربری و شماره موبایل خود را وارد نمائید.
  3. کد ارسال شده به موبایل خود را در وارد نمائید
  4. سیستم شما را به پنل کاربری هدایت خواهد کرد

حال می توانید از تمامی امکانات سایت چابک لذت ببرید.

چگونه می توانم رزومه خود را در سایت ثبت کنم؟

برای ثبت رزومه خود در سایت چابک ابتدا باید ثبت نام کنید.بعد از ثبت نام در سایت به پنل کاربری خود وارد شوید.برای دسترسی به پنل کاربری کافی است از منوی بالای سایت و بر روی دکمه کلیک نمائید.بعد از هدایت شدن به پنل کاربری بر رو دکمه رزومه کلیک نمائید.

بعد از کلیک بر روی دکمه رزومه رزومه فارسی و رزومه انگلیسی را مشاهده می کنید:

شما با کلیک بر روی دکمه می توانید همزمان رزومه فارسی و رزومه انگلیسی خود را در سایت ثبت نمائید.

چگونه می توانم برای یک آگهی استخدام رزومه ارسال کنم؟

شما بعد از اینکه رزومه خود را در سایت ثبت کردید برای ارسال رزومه به کارفرمایان و آگهی های استخدام گام های زیر را انجام دهید:

  • در ابتدا از لیست آگهی های استخدام فعال سایت،آگهی مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک نمائید:

پیشنهاد می کنیم حتما برای آگهی هایی رزومه ارسال کنید که با رزومه و شرایط شما نسبتا انطباق دارد.از ارسال رزومه برای آگهی هایی که انطباق کمتری با شرایط شما دارند خودداری نمائید.ما درصد انطباق آگهی با شرایط شما رو به شما نشان می دهیم.

  • بعد از اینکه بر روی رزومه مورد نظر خود کلیک نمودید می توانید جزئیات مربوط به آگهی منتشر شده کارفرما را بطور کامل مشاهده نمائید:

  • اگر متن آگهی را مطالعه فرمودید و با شرایط شما انطباق داشت می توانید بر روی دکمه ارسال رزومه کلیک نمائید.بعد از کلیک بر روی ارسال رزومه،اطلاعات شما برای کارفرما ارسال خواهد شد و باید منتظر جواب کارفرما بمانید.بعد از ارسال رزومه،دکمه را مشاهده خواهید کرد.
  • لیست تمامی رزومه های ارسال با آخرین وضعیت آن را می توانید ازپنل کاربری>بخش عمومی>لیست رزومه های ارسالی مشاهده نمائید:

توجه داشته باشید که هر تغییری کارفرمایان بر اساس رزومه ارسالی شما انجام دهند،وضعیت ان را در این بخش مشاهده خواهید کرد.همچنین توضیحاتی که کارفرمایان برای شما درج می کنند را نیز در این بخش می توانید مشاهده نمائید.

تذکر:اگر برای آگهی استخدام رزومه ارسال نمودید از این بخش حتما وضعیت آن را دائما چک نمائید.

 

آیا ثبت رزومه در سایت چابک رایگان می باشد؟

بله-ثبت رزومه در سایت چابک برای کاربران رایگان بوده و هیچ هزینه ای ندارد

من یک کارفرما هستم.چگونه می توانم از امکانات سایت استفاده کنم؟

شما برای استفاده از امکانات سایت چابک کافی است که در سایت ثبت نام نموده و وارد پنل کاربری خود شوید.از پنل کاربری و بخش کارفرمایان می بایستی برند خود را ثبت نمائید.سعی کنید اطلاعات دقیق از کسب و کار خود وارد نموده تا کارجویان بتوانند از نوع کسب و کار شما آگاهی کافی کسب نمایند.برای معرفی بهتر کسب و کار خود می توانید ویدئو، بنر و لوگوی خود را بارگذاری نموده و در پروفایل شرکت به کاربران بازدیدکننده  نمایش داده می شود.

اگر وبسایت دارید و در شبکه های اجتماعی هم فعال هستید می توانید اطلاعات نشانی محل کار و ای دی های شبکه های اجتماعی خود را جهت نمایش به کاربران وارد نمائید.

بعد از اینکه اطلاعات برند کارفرمایی خود را ثبت نمودید منتظر بررسی و تائید اطلاعات خود باشید که از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد

من یک مدرس هستم.چگونه می توانم دوره های خودم را در سایت قرار دهم؟

مدرس گرامی.شما با ثبت نام در سایت چابک و از قسمت منوهای عمودی سمت راست و قسمت "دوره های آموزشی"می توانید نسبت به تعریف دوره اقدام نمائید.برای تعریف دوره لازم هست که قبل از آن نسبت به تکمیل رزومه شخصی(برای اشخاص حقیقی) و یا ثبت برند برای مراکز آموزشی از نوع اشخاص حقوقی اقدام نمائید.

درج دوره های آموزشی در سایت چابک کاملا رایگان هست.

نحوه همکاری مدرسان و اساتید با سایت چابک به چه صورت است؟

ما در حال حاضر به دو صورت زیر می توانیم با مدرسان / مراکز آموزشی همکاری داشته باشیم:

1-عقد قرارداد با مدرس / مرکز آموزشی و فروش دوره ها از طریق سایت چابک که در این مدل درصد سهم توافق شده با مدرس / مرکز آموزشی بعد از هر فروش به حساب مدرس / مرکز آموزشی پرداخت خواهد شد.تمامی فروش ها از طریق پنل کاربری مدرس/مرکز آموزشی قابل مشاهده می باشد.

2-عقد قرارداد با مدرس / مرکز آموزشی و تولید دوره آموزشی مورد نیاز سایت چابک. در این مدل همکاری، دوره آموزشی توسط مدرس یا مرکز آموزشی تهیه شده و مالکیت مادی و معنوی اثر تولید شده طی قرارداد رسمی و مکتوب به سایت چابک منتقل می گردد. در این مدل، مدرس / مرکز آموزشی حق الزحمه توافق شده را دریافت خواهد نمود.

تمام حقوق مادی و معنوی برای وب سایت حسابداری چابک محفوظ است.