تبلیغات

ابلاغ دستورالعمل تعویض کارت مهارت کارگران ساختمانی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد امین سازگارنژاد با اعلام ابلاغ دستورالعمل تمدید و تعویض پروانه مهارت ویژه کارگران ساختمانی گفت: دستورالعمل مذکور به منظور پیشگیری از هرگونه تخلف، حذف واسطه های احتمالی، تسریع در خدمت رسانی و آسودگی خاطر و تکریم کارگران عزیز ساختمانی تدوین و با قید فوریت به ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان ها ابلاغ شده است.

معاون وزیر کار افزود: بنا بر دستورالعمل مذکور از این پس طرح تعویض پروانه های مهارت ساختمانی قدیمی (کاغذی) به کارت الکترونیکی صرفا از طریق انعقاد قرارداد با دفاتر مرکزی پیشخوان دولت و یا ادارات کل پست صورت می گیرد و هرگونه روند دیگر، بایستی متوقف شود.

وی تصریح کرد: همچنین قرارداد منعقده بایستی با رعایت کلیه مقررات و تأیید کارگروه دفاتر پیشخوان دولت که در استانداری ها هستند، صورت پذیرد. برای ثبت نام و مراجعه کارگران دارای پروانه مهارت به دفاتر پیشخوان یا باجه های پستی، هیچ واسطه دیگری از قبیل تشکل های کارگری و نظایر آن، تعاونی های کارکنان و هر عنوان دیگری وجود ندارد و نیاز به معرفی از هیچ مرجعی نیست.

سازگارنژاد بیان داشت: اشخاص حقیقی و حقوقی که به هر عنوان در ادارات کل و مراکز آموزش فنی وحرفه ای مستقر هستند، حق ارائه خدماتی نظیر کپی، اسکن، پوشه و تشکیل پرونده و ورود اطلاعات و نظایر آن و دریافت وجوه به هر میزان و به هر شکل را ندارند.

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری