تبلیغات

اعلام عوامل مهم در موفقیت طرح فروش اقساطی کالا با کارت اعتباری

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، محمد لاهوتی در زمینه شروع مجدد طرح کارت های اعتباری خرید لوازم خانگی در اردیبهشت ماه ۹۵ افزود: لازم است پیش از اجرای آن، شیوه اجرا و تفکیک کالاها را مورد نظر داشته ، زیرا سبدی که قرار است مشتری در این طرح از آن خریداری نماید، باید حاوی کالاهایی باشد که سلیقه و خواست او را تامین کند.

وی افزود: چنانچه درخواست متقاضی پوشش داده نشود، طرح تحریک تقاضای لوازم خانگی با اعطای کارت اعتباری، به نتیجه مورد انتظار نخواهد رسید.
لاهوتی اضافه کرد: می توان با بهبود بخشیدن به شرایط واگذاری کالا، خریدار را جذب و او تمایل به دریافت تسهیلات برای خرید کالای ایرانی داشته باشد و به این ترتیب بخشی از مشکل صنایع لوازم خانگی را برطرف ساخت.
به گفته وی، توزیع کارت اعتباری برای خرید کالا در همه کشورهای جهان مرسوم است و انتظار می رود این طرح در قالبی که در همه جای دنیا انجام می شود، ادامه پیدا کند.
وی افزود: سیستم بانکی کشور می تواند برای تمام افرادی که درآمد ثابت دارند، کارت اعتباری با سقف مشخص صادر کند.
رئیس کنفدارسیون صادرات ایران گفت: خودروسازان توانستند با جذب ۳۰ هزار میلیارد ریال از شرایط سخت رکود فاصله بگیرند و صنایع لوازم خانگی هم می توانند منابع لازم را جذب کنند.
به گفته وی، موضوع مهم این طرح ، کالای موجود در سبد است که چنانچه طبق سلیقه مشتری و علاقه او نباشد، بطور قطع به آن تمایلی نخواهد داشت.
به گزارش ایرنا، دولت با هدف خروج از رکود، بسته ای اقتصادی را در قالب دو طرح پرداخت تسهیلات خودرو به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال و کارت اعتباری را دستور کار قرار داد که تسهیلات پرداخت خودرو در آذرماه پارسال اجرایی شد و مرحله نخست طرح ارائه کارت اعتباری نیز از روزهای گذشته آغاز شده است.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری