تبلیغات

صندوق های استانی هفت هزار میلیارد ریال سرمایه دارند

به گزارش ایرنا سید عبدالکریم رضوی اردکانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در خراسان شمالی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰۱ صندوق در سطح کشور وجود دارد که از مجموع این تعداد ۳۲ صندوق در مرکز استان ها تشکیل شده است.

وی افزود: صندوق های استانی، پنج هزار و ۶۷۲ تشکل فراگیر زیر پوشش قرار می دهند.
به گفته وی، تخصصی کردن صندوق ها در سطح ملی انجام می شود و در سطح استانی نیز در حوزه جنگل، آبخیزداری، منابع طبیعی و بیابان صندوق تخصصی و در سطح بخش ها نیز به شکل دفتر نمایندگی ایجاد خواهد شد.
وی اظهار کرد: در سال ۹۱ صندوق های تخصصی با ۷۰ میلیار ریال راه اندازی شدند که از مجموع این تعداد سه صندوق در سال گذشته ایجاد شدند.
وی تعداد صندوق های تخصصی ملی را شش مورد عنوان و تصریح کرد: در حال حاضر این صندوق ها دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال نیز سرمایه دارند که در مجموع ۲۳ درصد سرمایه های صندوق مربوط به این صندوق های تخصصی است.
وی اظهار کرد: این صندوق ها ۵۸۶ تشکل فراگیر ملی را زیر پوشش خود قرار می دهند.
مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی گفت: صندوق فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری نیز ۱۲ صندوق است که ۵۲۰ میلیارد ریال سرمایه دارند که زیر پوشش ۴۸ صندوق شهرستانی قرار دارند.
رضوی افزود: هفت هزار و ۴۷۴ نفر از زنان روستایی و عشایری سطح کشور عضو این صندوق ها هستند و از تسهیلات و سایر خدمات برخوردار می شوند.
وی گفت: ۱۸ هزار و ۶۳۴ نفر از کشاورزان به شکل مستقیم با صندوق ها در ارتباط هستند و همچنین سه هزار و ۷۷ نفر نیز صاحب پروانه در حوزه دام، طیور، آبزیان و سایر موارد زیر پوشش صندوق ها هستند.
وی افزود: هفت هزار و ۹۳ تشکل زیر پوشش ۱۰۱ صندوق هستند که ۶۶ هزار و ۷۸۶ نفر از روستاییان را شامل می شود.

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری