تبلیغات

۶۶۰ نفر آموزش دیده مراکز فنی و حرفه‌ای اردبیل وارد بازار کار شدند

کارگر

یونس ممی زاده بعدازظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از مراکز فنی و حرفه‌ای اردبیل در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: در حال حاضر ۲۵ مرکز دولتی و ۴۰۰ مرکز آموزشی آزاد، به کارآموزان آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند.

وی تأکید آموزش فنی و حرفه‌ای را تربیت نیروی کار ماهر دانست و تأکید کرد: علاوه بر این هدف ما تربیت نیروی کار مورد نیاز بازار است.

سرپرست آموزش فنی و حرفه‌ای استان با اشاره به دایر بودن ۱۶۷ حرفه در مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای متذکر شد: فنی و حرفه‌ای استان در سال‌های اخیر توانسته است رقم قابل‌توجهی از نیروهای بازار کار استان را تأمین کند.

وی با تأکید به رصد مداوم فعالیت مراکز آموزشی و سرنوشت نیروی آموزش دیده ادامه داد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تعدادی کثیری از نیروهای آموزش دیده وارد بازار کار می‌شوند.

ممی زاده با یادآوری ارائه چهار میلیون و ۲۲۳ هزار و ۱۴۷ نفر- ساعت آموزش در سال گذشته، اضافه کرد: آموزش‌ها برای گروه‌ها و اقشار مختلف تدارک دیده شده است.

سرپرست آموزش فنی و حرفه‌ای استان به تداوم برنامه‌های آموزشی در سال جاری با توجه به اقتضائات بازار کار اشاره کرد و گفت: در سال جاری در عین حال رونق آموزش‌هایی که در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است مورد تأکید خواهد بود.

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری