تبلیغات

استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه کنترل ایکس‌ری در گمرکات کشور

مشاور رئیس‌کل گمرک ایران از برنامه ریزی برای خرید پیشرفته‌ترین دستگاه کنترلی ایکس‌ری برای استقرار در گمرکات کشور خبر داد و گفت: ایکس‌ری‌های جدید ی‌توانند روزانه بین یک هزار و ۲۰۰ تا یک هزار و ۵۰۰ دستگاه کانتینر را بسیار دقیق و با سرعت بسیار بالا اسکن کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از گمرک ایران، «علی کمره‌ای» با تایید این مطلب گفت: هم اینک چهار دستگاه ایکس‌ری برای گمرکات خریداری شده و به‌زودی مستقر خواهد شد، اما ایکس‌ری‌هایی که در حال برنامه‌ریزی برای خرید آنها هستیم می‌توانند روزانه بین هزار و ۲۰۰ تا هزار و ۵۰۰ کانتینر را با دقت بسیار بالا و با سرعت زیاد اسکن کنند.

وی افزود: گمرک جمهوری اسلامی ایران در این زمینه با چهار شرکت خارجی مذاکره کرده است و آنها موافقت کرده‌اند تا به‌صورت BOT (اجاره به شرط تملیک) برای تجهیز گمرکات ایران به امکانات پیشرفته کنترلی مشارکت کنند و این مذاکرات در حال نهایی شدن است.

کمره‌ای از فراخوان شناسایی اشخاص و شرکت‌های توانمند سرمایه‌گذار در زمینه دستگاه‌های ایکس‌ری کانتینری هم خبر داد و خاطرنشان کرد: همه شرکت‌های واجد
شرایط داخلی که در این زمینه فعالیت داشته و دارای سوابق اجرایی مرتبط با موضوع هستند و یا دارای نمایندگی فروش بوده و تمایل به سرمایه‌گذاری در این بخش دارند،می‌توانند توانمندی‌های خود را به گمرک اعلام کنند.

ایکس‌ری‌های جدید این توانمندی را دارند تا با سرعت بالا محموله‌ها را اسکن کنند و استانداردهای جهانی در این ایکس‌ری‌ها رعایت شده است.

 

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری