تبلیغات

شرکت نرم افزاری آلمانی ۲ موافقتنامه با ایران امضا کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری زاویا، شرکت نرم افزاری سافت ویر ای جی آلمان برنامه های استراتژیک خود برای ورود به بازار ایران جهت بهره گیری از پتانسیل این کشور در تبدیل شدن به پرشتاب ترین بازار فن آوری اطلاعات منطقه در طی ۵ سال آینده را اعلام کرد. تیمی از شرکت سافت ویر ای جی در سفر اخیر خود به تهران، موافقتنامه ای را با ۲ شرکت ایرانی از جمله شرکت تی یو وی نورد امضا کرده است. شرکت تی یو وی نورد ایران از سال ۱۹۹۸مجموعه کاملی از سرویس ها در سطح جهانی از جمله رصد فنی، صدور گواهی و آموزش را ارائه می دهد.

در حالی که منطقه خاورمیانه در حال مدرنیزه سازی و ارتقاء توانمندی های خود در زمینه فن آوری اطلاعات است، شرکت سافت ویر ای جی پیش بینی کرده که این منطقه شاهد رشد پایداری باشد. شرکت های منطقه ای علاقمند به پروژه توانمندسازی دیجیتال شرکت سافت ویر هستند که از عناصر مختلف پلتفرم کسب و کار دیجیتال خود برای کسب سود و دستیابی به بهره وری استفاده می کند.
در این راستا، شرکت سافت ویر ای جی قصد دارد فعالیت اقتصادی خود را در اقتصاد ۴۲۰ میلیارد دلاری ایران از طریق جدیدترین همکاری های خود ارتقا بخشد و به ایجاد یک شبکه عرضه رسمی کمک نماید. ایران که بعد از لغو تحریم ها، درهای خود را برای حضور شرکت های خارجی بازد کرده، فرصت های نامحدودی برای شرت های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات دارد.
رکس نیته، مدیر شرکت سافت ویر ای جی در منطقه حاشیه خلیج فارس گفت: «قبل از وضع تحریم های سازمان ملل در سال ۲۰۰۶، شرکت سافت ویر ای جی تاریخچه موفقی در ارائه گواهی های نرم افزاری به بانک ها، شرکت های پتروشیمی و سازمان های دولتی در ایران داشته است. بعد از لغو تحریم ها ما قصد داریم با با شرکای توانمندی که می توانند به ما در شروع کارمان در ایران کمک کنند همکاری نماییم. ما اطمینان داریم که قراردادهای شراکت فعلی ما بسیار به نفع سافت ویر ای جی خواهد بود و ما را در بازار ایران در موقعیتی قوی تر نسبت به قبل قرار خواهد داد.»

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری