تبلیغات

اجرای ۶ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در قشم

اجرای-6-هزار-میلیارد-ریال-طرح-عمرانی-در-قشم

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در نشست بررسی عملکرد سه ماهه نخست این سازمان، افزود: با هدف توسعه همه جانبه جزیره، افزون بر ۷۰ درصد اعتبارات سازمان به سرفصل تملک دارایی های سرمایه ای اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: برای ارایه خدمات عمرانی و تحقق وعده توسعه همه جانبه و پایدار در سطح جزیره باید بیش از ۷۰ درصد اعتبارات سازمان را در این حوزه هزینه کنیم.
مومنی با بیان اینکه سالن و اسکله ۱۹۸ تنی مسافر و بار بندر بهمن قشم با هدف برقراری خط ارتباطی دریایی با بندر خصب عمان آماده سازی شده است، این طرح را افتخاری ملی برای مهندسان کشورمان دانست.
به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، این اسکله به سفارش این سازمان و با هدف پهلوگیری شناورهای خاص در بندرعباس ساخته شد و با انتقال و نصب آن در اسکله بهمن، خط کشتیرانی قشم – خصب به بهره برداری می رسد.
وی اظهار کرد: تهیه آیین نامه مالیاتی ویژه و اجرای ماده ۱۱ مقررات سرمایه گذاری باعث شده است که این سازمان در میان دیگر مناطق آزاد متمایز شود و این مهم از مزیت های اقتصادی این منطقه به شمار می رود.
مومنی گفت: باوجود تمامی فشارها موفق شدیم ۴۵۰ هکتار زمین را با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی و سرمایه بخش خصوصی برای فعالیت های کلان اقتصادی آماده کنیم و سازمان را از مسیر فروش زمین خام نجات دهیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اهمیت مشخص شدن شرایط نیروهای این سازمان، گفت: نظام ارزیابی عملکرد، مهمترین نقش را در ماندگاری نیروها ایفا می کند.
وی اظهار کرد: هیچ نیروی کارآمدی از بدنه سازمان جدا نخواهد شد و کارکنان باید موثر بودن خود را با کار و تلاش بیشتر ثابت کنند.
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این نشست گفت: هیچ نیرویی از بدنه این سازمان به واسطه چارت سازمانی جدا نخواهد شد.
میثم رفیع پرهیزکار اضافه کرد: با جدیت به دنبال ساماندهی نیروها در بخش های مختلف سازمان منطقه آزاد قشم هستیم و همه نیروها باید برای ارتقای سطح علمی و کاری خود با هدف متمایز شدن خدمات سازمان تلاش کنند.
جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع وسعت، به دلیل مزیت های مختلف در حوزه های اقتصادی، صنعتی و گردشگری و داشتن ظرفیت های متنوع در حوزه های نفت، گاز، انرژی و شیلات، یکی از مناطق مهم اقتصادی کشور به شمار می رود.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری