تبلیغات

اولین دوره کار با سنگ های قیمتی ویژه مددجویان بهزیستی اردکان آغازشد

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته بهزیستی با همکاری ادارات بهزیستی و میراث فرهنگی شهرستان اردکان اولین دوره آموزش کار با سنگ های قیمتی ویژه مددجویان و معلولان زیرپوشش با هدف ایجاد اشتغال خانگی و استقلال اقتصادی معلولان و مددجویان با حضور ۴۰ نفر از علاقه مندان به هنر آغاز شد.
در این دوره آموزشی که به مدت ۳ ماه به طول می انجامد، کارآموزان با انواع سنگ های قیمتی و شیوه های نوین کار بر روی آنها آشنا شده و پس از طی این دوره با تامین ابزار کار و نیز بازار فروش از سوی نهادهای مربوطه وارد بازار کار شده و به خودکفایی و استقلال اقتصادی دست می یابند.
همچنین در راستای بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و هفته بهزیستی، کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه بانوان سرپرست خانوار بهزیستی با حضور بیش از ۶۰ شرکت کننده در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی اردکان برگزار شد.
تعداد زنان سرپرست خانواری زیر پوشش بهزیستی اردکان ۳۰۰ نفر است.
بهزیستی اردکان بیش از دو هزار معلول و ۳۰۰ خانوار نیازمند شهرستان را زیرپوشش حمایت خود دارد و خدمات خود را از طریق ۱۶ مهد کودک، ۱۱ مرکز توانبخشی روزانه و شبانه روزی و ویزیت در منزل، ۱۰ موسسه فعال در حوزه پیشگیری و ۳ موسسه خیریه همکار به آحاد مردم، ارائه می نماید.
اردکان با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد واقع شده است.
۷۵۴۴/ ۶۰۱۴/

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری