تبلیغات

خودروی نیومزدا ۳ در رتبه نخست کیفیت قرار گرفت

به گزارش روز یکشنبه شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران، کیا سراتو، تیگو ۵ و JAC- S5 در گروه خودروهای ۷۵۰ میلیون تا ۱ میلیارد ریال در رتبه های کیفی ۱ و ۲و ۳ قرار گرفتند.
همچنین در گروه خودروهای ۵۰۰ تا ۷۵۰ میلیون ریالی هایما S7 و JAC- J 5 و نیز برلیانس H330 رتبه های کیفی۱ و ۲و ۳ را به خود اختصاص دادند.
براساس این گزارش، در گروه خودروهای سواری بین۰ ۲۵ تا ۵۰۰ میلیون ریال پارس تندر، تندر۹۰ اتوماتیک و تندر ۹۰ پارس خودرو در رده های کیفی اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین در گروه خودروهای پایین تر از ۲۵۰ میلیون ریال نیز سایپا x131و سایپا ۱۳۲ Xو نیز تیبا رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
براساس گزارش مذکور در گروه خودروهای وانت بالاتر از ۵۰۰ میلیون ریال، پیکاپ فوتون رتبه اول کیفی را دریافت کرد و در خودروهای وانت زیر ۵۰۰ میلیون ریال وانت تندر اول شد ، وانت سایپا۱۵۱ X دوم و وانت کارا تک کابین رتبه سوم کیفی را دریافت کرد.
براساس این گزارش در خرداد ماه امسال تعداد ۸۴ هزار و ۹۲۴ دستگاه خودروی سبک در شرکتهای خودروسازی تولید شده است که از این تعداد ۹۱ درصد از حجم تولیدات به خودروهای سواری و ۹ درصد دیگر به خودروهای وانت اختصاص دارد.
بر اساس این گزارش خودروهای سایپا ۱۳۱x و هایما s7 به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.
به گزارش ایرنا، دو شرکت خودروسازی ایران خودرو و سایپا سالیانه در مجموع ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار دستگاه خودروی کامل به بازارهای هدف صادر می کنند. مقداری صادرات به صورت سی کی دی نیز انجام می شود.
خودروسازان داخلی سالیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو تولید می کنند که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و با توجه به سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت، این میزان در افق ۱۴۰۴ باید به سه میلیون دستگاه در سال افزایش یابد و یک سوم آن صادر شود.
اقتصام**۲۰۷۸**۱۵۶۱

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری