تبلیغات

سقف حقوق مدیران بانکها وبیمه‌ها۲۰میلیون تومان شد

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی امروز در حاشیه جلسه امروز هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در جمع خبرنگاران از تعیین سقف حقوق ۲۰ میلیون تومانی برای بانک ها، شرکت ها و بیمه ها خبر داد و اظهار داشت: بر اساس تصمیمات جدید اتخاذ شده در دولت سقف حقوق آنها بالاتر از ۲۰ میلیون تومان با احتساب پاداش پایان سال، عملکرد، اضافه کار و کل دریافتی نخواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر افزود: در خصوص تعیین سقف پرداختی به وزرا در جلسه شورای حقوق و دستمزد که فردا برگزار خواهد شد، تصمیم‌گیری صورت خواهد گرفت.

حقوق پزشکان اصلاح می‌شود

وی ادامه داد: برای پزشکان نیز سقف حقوق در نظر گرفته خواهد شد که آیین‌نامه‌های مربوط به آن اصلاح می شود، اما باید توجه داشت افرادی که در مناطق نفت‌خیز جنوب یا شرکت های بزرگی چون فولاد مبارکه مشغول به کار هستند، مشمول استثنائات خواهند شد، در مورد حقوق آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

ربیعی تصریح کرد: همه وزرا داوطلب کاهش حقوق های خود هستند که بر این اساس بنا داریم سقف حقوق وزرا را اصلاح کنیم که قاعدتا حقوق آنها تک رقمی خواهد بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار مهر خاطرنشان کرد: دریافتی مدیران باید کمتر از ۲۰ میلیون تومان باشد که این شامل حقوق، مزایا، پاداش ها و برخورداری از مزایای دیگر است و حکم کارگزینی ملاک عمل قرار نمی گیرد.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری