تبلیغات

تبریک شورای مرکزی انجمن تهیه‌کنندگان مستقل به شاهسواری

انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران انتخاب منوچهر شاهسواری به عنوان مدیرعامل خانه سینما را تبریک گفت و از زحمات رضا میرکریمی تشکر و قدردانی کرد .

به گزارش ایلنا، در پی انتخاب منوچهر شاهسواری تهیه‌کننده و عضو شورای‌عالی تهیه‌کنندگان به عنوان مدیرعامل خانه سینما، شورای مرکزی انجمن تهیه‌کنندگان مستقل این انتخاب را تبریک و تهنیت گفت .

در بخشی از این پیام آمده است :

امیدواریم شما با حضور مستمر و دقتی که دارید مشکلات پیش آمده در خانه سینما و عدم حضور تهیه کننده در هیات مدیره را که باعث کمبودهایی در عملکرد خانه شده بود جبران نموده و به این نهاد صنفی شخصیت واقعی و در خور خانه سینما را که اخیراً دچار کم توجهی شده بود ، باز گردانید . انجمن تهیه کنندگان مستقل سینمای ایران همچنین امیدوار است با حضور شما و تلاشهایی که خواهید داشت شاهد ارتقاء کیفی خدمات ارائه شده به اهالی سینمای ایران باشد .

انجمن همچنین لازم می داند از زحمات و تلاش‌های آقای رضا میرکریمی تشکر و قدر دانی نماید . بی‌گمان بیمه تکمیلی جدید خانه سینما از دستاوردهای ایشان خواهد توانست برای خانواده بزرگ سینمای کشور نتایج ملموسی به بار آورد .

 

همکار ارجمند جناب آقای منوجهر شاهسواری

انتصاب شایسته شما به عنوان مدیر عامل خانه سینما، نویـد بخش گشودن گره‌هایی است که به خاطر غیبت تهیه کنندگان سینما در هیات مدیره ، مدتها مغفول مانده است. سابقه فعالیت‌های صنفی شما درکسوت تهیه‌کننده‌ای درد آشنا وکاردان می‌توانـد حرکت رو به جلوی مجموعه‌ی اصناف خانه‌ی سینما را سرعـت بخشـد و مسیر آن را برای مسایل اصـلی و واقـعی سینمای ایران بهبود دهد .

انجمن تهیه کننده/ کارگردانان سین

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری