تبلیغات

نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه با حضور سفیر اسپانیا در تهران افتتاح شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «ادواردو لوپس بوسکتس» به همراه «حسین اسفهبدی» روز دوشنبه با حضور در محل یاد شده از نزدیک با تازه ترین دستاوردهای ۱۶۲ شرکت داخلی و ۹۳ شرکت خارجی آشنا شدند.
چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر امکان مشارکت شرکت هایی از اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه، انگلستان، آمریکا، سوییس، یونان، امارات متحده عربی، فنلاند، چین، جمهوری چک، ترکیه و روسیه را فراهم ساخته است.
اکنون برخی از گروه های کالایی تولیدی شرکت های ایرانی از جمله انواع شیرآلات بهداشتی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، هود آشپزخانه و ظروف غذا خوری به کشورهای آفریقایی، آسیای میانه، عراق و تعدادی از کشورهای آسیایی به همراه برخی کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود.
بررسی فضای پیش بینی شده در این نمایشگاه برای شرکت های خارجی نسبت به دوره قبل رشد ۱۱۰ درصدی را نشان می دهد.
این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالایی (گروه کالاهای آشپزخانه، گروه کالاهای حمام، گروه کالاهای سونا و گروه کالاهای مربوط به استخر) دایر شده است.
انواع وسایل و تجهیزات مختلف آشپزخانه های خانگی، صنعتی و صحرایی، انواع کابینت، سینک ظرفشویی، دستگاه های تهویه، هواکش و هود آشپزخانه، سیستم های نورپردازی، میز وصندلی آشپزخانه، انواع وسایل و تجهیزات عمل آوری غذا در آشپزخانه، تجهیزات سرو غذا و نگهداری آن از جمله وسایلی است که در معرض نمایش قرار دارد.
صنعتگران این بخش براین باورند که وزارت صنعت، معدن وتجارت می تواند با اعمال تعرفه های لازم از تولیدات ایرانی این بخش در برابر واردات کالاهای مشابه از تایوان، ترکیه و چین حمایت لازم را به عمل آورد.
علاوه براین، تولیدکنندگان ایرانی در بخش صنایع، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر معتقدند افزایش هزینه مواد اولیه و گران بودن فناوری های مورد نیاز در این بخش برای تولیدکنندگان مشکل ساز است.
به گزارش ایرنا، در یک دهه گذشته و با افزایش تولید، روند صادرات صنایع و تجهیزات آشپزخانه کشور نیز آغاز شد و سالیانه رشدی حدود ۱۰ درصدی داشت و صادرات این بخش سالانه به حدود ۳۰۰ میلیون دلار می رسد.
این نمایشگاه از امروز تا ۳۱ تیرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.
اقتصام** ۱۵۵۹ ** ۲۰۲۳

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری