تبلیغات

ممنوعیت رسمی برای سفر تجار ایرانی به ترکیه وجود ندارد

رضا کامی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه ناآرامی های ترکیه در حال فروکش کردن است ، درعین حال توصیه کرد : تجار سفرهای کاری خود را به هفته آینده موکول کنند .
وی با بیان اینکه حوادث اخیر ترکیه تاثیر چندانی در روابط تجاری دو کشور نداشته است ، گفت: با توجه به روند رو به آرامش وضعیت ترکیه انتظار می رود ، بزودی شرایط این کشور به وضعیت عادی برگردد .
مصطفی صفایی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی هم از دایر بودن پروازهای فرودگاه تبریز به ترکیه خبرداد و گفت: پرواز ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه روز گذشته هواپیمایی آتا و پرواز ساعت ۳ و ۱۰ دقیقه بامداد امروز ترکیش انجام شد .
نائب رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری و زیارتی استان آذربایجان شرقی هم با اشاره به اینکه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری خواسته تا اطلاع ثانوی و تا زمان برقراری مجدد امنیت و آرامش، از هرگونه ثبت نام و اعزام گردشگر به مقاصد گردشگری کشور ترکه خودداری کنند ، اظهارکرد: هیچ گونه ثبت نامی در دفاتر استان در قالب تور گردشگری انجام نشده است .
محمد ملکی با اشاره به اینکه تورهای گردشگری از تهران به مقصد ترکیه برقرار شده است، گفت: از استان آذربایجان شرقی بیشترین تقاضای سفر به این کشور از طرف تجار به واسطه انجام امور کاری است .
تجار آذربایجان شرقی بیشترین همکاری را با کشور ترکیه داشته و سهم مهمی از تجارت دو کشور را در اختیار دارند .
ارزش مبادلات تجاری ایران و ترکیه از ابتدای سال جاری تا زمان وقوع کودتای نافرجام، به مبلغی بیش از یک میلیارد و ۵۳ میلیون و ۳۰۴ هزار دلار می رسد.
۳۰۷۱/۵۱۸

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری