تبلیغات

افزایش و کاهش نرخ تعدادی از محصولات گروه سایپا با مجوز شورای رقابت

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سایپا، رضا تقی زاده با تاکید بر اینکه از خرداد ماه سال ۱۳۹۳ تاکنون موضوع افزایش نرخ خودروها مسکوت مانده بود، گفت: پس از گذشت دو سال، شورای رقابت مجوز افزایش نرخ تعدادی خودرو و دستور کاهش نرخ را برای تعدادی دیگر صادر کرد. بر همین اساس شرکت سایپا نیز همچون سایر خودروسازها همین روش را در پیش گرفته است.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به انجام طرح واگذاری خودرو با وام بدون بهره گفت: سایپا به عنوان پیشرو برای نخستین بار اقدام به فروش خودرو با تسهیلات بدون بهره کرده که باعث کاهش قیمت تمام شده خودرو شده است.
وی افزود: سیاست های اعمالی شرکت سایپا در دو سال گذشته از جمله اجرای طرح اعطای تسهیلات بدون بهره که مصداق عملی عملیات بدون ربا است، باعث شد تا قیمت تمام شده خودرو برای مشتریان اعتباری ۱۰ میلیون ریال کاهش داشته باشد.
تقی زاده اضافه کرد: بر اساس مصوبه شورای رقابت که از چهارم خرداد ماه اعلام شده، خودروهای سایپا ۱۱۱، ۱۳۱ و ۱۳۲ افزایش قیمت و خودرو سایپا ۱۴۱ کاهش قیمت داشته است.
وی با اشاره به اینکه سهم بازار سایپا در بین خودروسازان حدود پنج درصد افزایش داشته و به ۳۸٫۵ درصد رسیده است گفت: این شرکت در نظر دارد سهم خود در بازار را به ۴۲ درصد برساند.
اقتصام**۹۱۸۹**۱۵۶۱

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری