تبلیغات

تمدید ثبت نام یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتراستان البرز

تمدید-ثبت-نام-یازدهمین-جشنواره-امتنان-از-کارآفرینان-برتراستان-البرز

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان البرز ، زهره حجازی روز سه شنبه افزود: کارآفرینانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می توانند به سایت اینترنتی www.karafarinanebartar.ir مراجعه و از مهلت تمدید شده استفاده و نسبت به ثبت نام خود تا ۱۵مرداد ماه جاری اقدام کنند.
وی اضافه کرد: کارآفرینان طبق مهلت تعیین شده می توانند کلیه اطلاعات و فناوری های نوین خود را در رشته های مختلف صنعتی ، خدماتی و کشاورزی در سایت مربوطه ثبت نمایند که پس از بررسی مستندات و ارزیابی طرحهای واجد شرایط و کسب حد نصاب امتیازات به جشنواره معرفی خواهند شد.
حجازی افزود: برای انتخاب و معرفی کار آفرینان برتر استان در مرحله استانی کمیته داورانی مرکب از اساتید برجسته و افراد مجرب و مطلع در حوزه کار آفرینی به بررسی درخواست های واصله می پردازند.
وی خاطرنشان کرد: در این ارزیـابی ها میـزان کاهش ضایعـات ، ارتقـاء بهره وری، ایجاد فرصتهای شغلی جدید ، کاهش ورود مواد اولیه از خارج از کشور ، افزایش ظرفیت و توان تولید و افزایش صادرات ، پرداخت بموقع حق و حقوق کارگران و میزان بهره مندی آنان از امکانات تفریحی ، فرهنگی و رفاهی از جمله شاخص هایی است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی یادآورشد که از کارآفرینان برتر استان در مراسمی با حضور مقامات کشوری و استانی در آبان ماه سال جاری تجلیل می شود.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری