تبلیغات

آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم:مقدمه

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم

گروه شرکت های همکاران سیستم،به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید نرم افزارهای اطلاعات مدیریت در کشور بوده که مشتریان بسیاری داشته و این مشتریان از راهکارهای متنوع تولید شده شرکت همکاران سیستم بهره می برند.

چرا همکاران سیستم را باید بیاموزیم؟

طیف وسیع مشتریان همکاران سیستم ،همچنین دامنه گسترده نرم افزارها و نیز تولید راهکارهای جدید،همکاران سیستم را به عنوان یک شرکت بی رقیب در بازار نرم افزارهای مالی ایران مبدل نموده و آشنایی با این راهکارها و نرم افزارها مزیت بالایی برای جذب و اشتغال به کار در بازار حسابداری برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته حسابداری می باشد.

نرم افزار حسابداری همکاران سیستم

یکی از اولین نرم افزارهایی که توسط همکاران سیستم تولید گردیده و امکانات بسیار زیاد و محبوبیت فراوانی هم بین مشتریان دارد نرم افزار حسابداری می باشد.

نرم افزار حسابداری ،پایه نرم افزارهای مالی همکاران سیستم بوده و نقش مدیریتی را ایفا می نماید.

این سیستم اطلاعاتی همچون کدینگ حسابها و تفضیلی ها را به زیر سیستم ها داده و در عوض اطلاعات مربوط به اسناد حسابداری اسناد مثبته را دریافت می نماید.

همچنین گزارشات مدیریتی فراوانی را به ذی نفعان درون سازمانی و برون سازمانی ارائه می نماید.

با توجه به اهمیت یادگیری نرم افزارهای مالی و ابزارهای کاربردی حوزه حسابداری و مالی برای کارجویان،تصمیم گرفتیم که آموزش نرم افزار حسابداری همکاران سیستم را بصورت مجازی برای شما قرار دهیم.

این نوشتار دارای بخش های مختلفی است.

در فصل نخست که شامل اطلاعات پایه نرم افزار هست شما با کلیات نرم افزار حسابداری همکاران سیستم آشنا می شوید.درباره نرم افزار حسابداری مالی و نحوه ورود اطلاعاتی همچون کدینگ حسابها و تعریف تفضیلی ها و کاربردهای آنها آشنا خواهید شد.

در فصل دوم با نحوه ثبت اسناد حسابداری و قطعی کردن اسناد و صدور اسناد کل آشنا خواهید شد.در گام بعدی عملیات پایان سال و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه را به شما آموزش خواهیم داد.

یکی از مهمترین بخش های نرم افزار حسابداری همکاران سیستم،گزارشات سیستم می باشد.پس در آخر بخش گزارشات و دریافت خروجی از نرم افزار همکاران سیستم را به شما آموزش خواهیم داد.

در نهایت امیدواریم که این دوره آموزشی مورد پسند و استفاده شما کاربران گرامی وبسایت چابک واقع شود.همچنین طبق سایر رویه های آموزشی این سایت، کاربران vip نقره ای به بالای سایت می توانند از پشتیبانی آنلاین ما بهره مند گردند.

همچنین اگر شما جز کاربران عادی و برنزی سایت هستید می توانید از انجمن سایت برای رفع مشکلات احتمالی خود استفاده نمائید.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری