تبلیغات

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم ۹۷ تا پایان فروردین ماه

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم ۹۷ تا پایان فروردین ماه ۹۸ می باشد و مودیان می توانند تا تاریخ اعلام شده گزارش مربوط به مالیات و عوارض ارزش افزوده خود را از طریق سامانه مالیات بر ارزش افزوده ارسال نمایند.

مدیرکل امور مالیاتی استان مرکزی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به عموم هموطنان و همچنین مودیان محترم مالیاتی گفت: در جهت همراهی با مودیان محترم مالیات بر ارزش افزوده، با نظر به اینکه مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۹۷ با تعطیلات نوروز مصادف گردیده، به جهت تکریم مودیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، بر اساس اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده با دستور سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور،مهلت تسلیم اظهارنامه دوره چهارم سال ۹۷ تا پایان روز شنبه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ تعیین گردیده است.
لذا از مودیان محترم تقاضا می گردد در مهلت مقرر با مراجعه به سامانه www.evat.ir نسبت به تسلیم الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم سال ۹۷ اقدام نموده تا مشمول جرائم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره مربوطه نگردند.
مزیکی همچنین افزود: سامانه ارتباط مردمی ۱۵۲۶ آماده پاسخگویی به سوالات مالیاتی مودیان گرامی و همچنین ارائه راهنمایی های لازم در خصوص استفاده از سامانه های الکترونیکی مالیاتی می باشد.

همچنین مودیان گرامی میتوانند تصویر مربوط به مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم ۹۷ تا پایان فروردین ماه را در زیر مشاهده نمایند:

مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم ۹۷ تا پایان فروردین ماه

من فارغ التحصیل رشته حسابداری با 10 سال سابقه کار هستم.هدف از فعالیت توی سایت چابک انتقال اطلاعات و تجربه کاری خودم به افرادی است که تازه وارد عرصه حسابداری شده اند.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری