تبلیغات

الاکلنگ سواری حافظ در تالار بورس/رشد ۱۶ واحدی شاخص

[ad_1]

در معاملات امروز بازار سرمایه تعداد یک هزار و ۲۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۱۴۳ میلیون و ۴۸ هزار ریال در ۹۹ هزار و ۶۴۵ نوبت معاملاتی داد وستد شد.


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات ۱۶ فروردین ماه با رشد ۱۹ واحدی به ارتفاع ۸۰ هزار و ۸۷۲ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیارد و ۱۴۳ میلیون و ۴۸ هزار ریال در  ۹۹ هزار و ۶۴۵ نوبت معاملاتی داد وستد شد.

شاخص قیمت(وزنی_ارزشی) با رشد ۷ واحدی، شاخص کل(هم وزن) با رشد ۸۵ واحدی، شاخص قیمت(هم وزن) با رشد ۷۱ واحدی، شاخص آزاد شناور با رشد ۴۷ واحدی  وشاخص بازار دوم با رشد ۴۶۵ واحدی روبرو شدند و شاخص بازار اول با روند منفی ۵۷ واحد تنها شاخص منفی معامت امروز بازار سرمایه بوده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز در گروه بانکی ها بانک صادرات ایران با روند منفی، در گروه خودوریی ها ایران خودرو، سایپا دیزل،  سرمایه گذاری رنا با روند مثبت، نماد پالایش نفت بندر عباس با افت و نمادهای گروه بهمن و صنایع آذر آب با روند مثبت به کار خود پایاین دادند.

*در معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرابورس نیز در معاملات امروز با ۳ پله صعود به ارتفاع ۸۰۰ واحدی رسید.

در معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۲۴۶ هزار و ۱۴۳ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۹۸ میلیون و ۶۸۸ هزار ریال در بیش از ۳۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نمادهای پر بیینده معاملات بازار فرابورس در گروه بانکی ها شامل بانک دی و بانک حکمت ایرانیان با روند منفی، پالایش نفت تهران و گروه پتروشیمی س.ایرانیان با کاهش، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی با روند نزولی روبرو شدند و در این بین سرمایه گذاری مسکن تهران تنها نماد مثبت معاملات بازار فرابورس بوده است.[ad_2]

لینک منبع

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری