تبلیغات

سکه ۱۰ هزار تومان ارزان شد/جدول انواع سکه و دلار

ارز

در معاملات روز چهارشنبه، با کاهش قیمت طلای جهانی، قیمت سکه ۱۰ هزار تومان کاهش یافت.دلار آمریکا نسبت به روز گذشته ۱۱ تومان کاهش داشت که به کمترین سطح قیمت ماه اردیبهشت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از ابتدای دومین هفته اردیبهشت عوامل بیرونی موجب کاهش قیمت دلار شدند و همچنان قیمت دلار به دلیل حمایت قدرتمند عوامل بنیادی پایین تر از سطح قیمت ۳۵۰۰ تومان است.

به دلیل کاهش قیمت طلای جهانی و پایین آمدن از سطح ۱۳۰۰ دلار، ارزش دلار نیز در بازارهای جهانی کاهش داشته است.

در پانزدهمین روز اردیبهشت دلار آمریکا با کاهش ۱۱ تومانی نسبت به روز ماقبل خود به قیمت ۳۴۵۲ تومان رسید . یورو اروپا نیز با کاهش ۲۵ تومانی روبه رو شد و در بازار ارز به قیمت ۳۹۷۳ تومان به فروش می رسد.

در روز گذشته به دلیل افزایش قیمت طلای جهانی و رسیدن به بالای ۱۳۰۰ دلار، قیمت سکه نیز افزایش داشته است ولی امروزه همراه با کاهش قیمت طلای جهانی به قیمت ۱۲۸۱ دلار قیمت سکه نیز ۱۰ هزار تومان کاهش یافت.

 امروز در بازار سکه تمام بهار آزادی با کاهش ۱۰ هزار تومانی با قیمت یک میلیون و ۳۷ هزار تومان به فروش رسید. بر همین اساس قیمت نیم سکه نیز با کاهش هزار تومان به قیمت ۵۳۹ تومان رسید.

بر خلاف سکه تمام بهار آزادی و نیم سکه، ربع سکه با افزایش تقاضا رو به رو شد و نسبت به روز گذشته ۲ هزار تومان افزایش قیمت داشت و  معادل  ۲۹۵ هزار تومان در بازار عرضه شد.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری