تبلیغات

انجمن تولیدگنندگان هنگ کنگ: ایران رو به رشدترین بازار تجارت جهانی

انجمن-تولیدگنندگان-هنگ-کنگ-ایران-رو-به-رشدترین-بازار-تجارت-جهانی

به گزارش ایرنا، این انجمن پس از بررسی های گسترده ای که در منطقه آسیای مرکزی و کشورهای مرتبط با جاده ابریشم انجام داده، به این نتیجه رسیده و اعلام کرده است که ایران فرصت های بسیار فراوانی برای تجار و سرمایه گذاران در اختیار دارد.

انجمن در گزارش خود خاطرنشان کرده است که جمهوری اسلامی ایران در کنار روسیه می تواند بازار بسیار خوبی برای سرمایه گذاران کشورهای دیگر باشد.
«لی ساهونگ» رئیس انجمن تولیدکنندگان هنگ کنگ پس از بازگشت از سفرهای مختلف به آسیای مرکزی گفت: بررسی ها نشان می دهد به غیر از این کشورها باید به روسیه و ایران بیشتر توجه شود.
وی گفت که هر دو کشور دارای فرصت های فراوانی هستند و سرمایه گذاران خارجی باید مزیت های این بازارها را دریابند.
انجمن تولیدکنندگان هنگ کنگ همچنین از ایران با عنوان کشوری بسیار امن و مردمی صلح دوست یاد کرده است که به گرمی از خارجیان استقبال می کنند.
روزنامه چاینا دیلی چین نیز با اشاره به گزارش این انجمن در باره ایران می نویسد: سرمایه گذاران خارجی فرصت های خوبی در ایران خواهند داشت و بهتر است به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.
با نظرداشت اینکه ایران عضو بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیایی چین موسوم به AIIB است، انجمن اعلام کرده است که سرمایه گذاران خارجی می توانند از وام ها و اعتبارات این بانک هم برای ورود به بازار کشورهای مختلف از جمله ایران استفاده کنند.
انجمن همچنین به بازرگانان و سرمایه گذاران هنگ کنگی توصیه کرده است جذابیت های بازار ایران را مورد ارزیابی قرار دهند و راه های تعامل فزاینده با تهران را پیدا کنند.
رئیس انجمن مذکور ایجاد دفاتر و ادارات تجاری کشورهای مختلف در هنگ کنگ را برای تسهیل در مناسبات تجاری بین این منطقه و کشورهای دیگر بسیار مهم دانسته است.

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری