تبلیغات

مهار تورم و ایجاد ثبات در بازار دستاوردهای مهم دولت در حوزه اقتصاد بوده است

کیوان کاشفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از سال ۹۲ که سکان هدایت کشور به دولت تدبیر و امید و شخص آقای روحانی سپرده شد شاهد نظم و انضباط در کارها و حرکت آرام کشور به سمت رشد اقتصادی بودیم.
وی با تاکید بر اینکه امسال می تواند سکوی پرتاب اقتصادی کشور باشد، افزود: با دیپلماسی موفق دولت، شاهد برقراری ارتباط با کشورهای بسیاری در این مدت بوده ایم و امروز دنیا با احترام با ایران سخن گفته و تمایل به برقراری مراودات تجاری دارند.
کاشفی همچنین با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، گفت: دولت در این زمینه بخشنامه های خوبی صادر کرده و رئیس جمهور معاون اول خود را مکلف به پیگیری این موضوع تا حصول نتیجه و عملیاتی شدن شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده، نموده است.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه در ادامه از این استان به عنوان منطقه ای تجاری یاد کرد و افزود: کرمانشاه جایگاه بسیار خوبی در بحث صادرات دارد به گونه ای که می توان آن را دروازه تجارت ایران به عراق دانست.
وی با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد تجاری یکی از مطالبات مردمی کرمانشاه است، گفت: با وجود مرزهای رسمی در استان و حجم بالای صادرات و از سوی دیگر ارتباطات خوبی که با کشور عراق داریم ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان را توجیه پذیر می کند.
کاشفی با اشاره به اینکه یک سوم کشور تحت تاثیر ریزگردها قرار دارد، اظهار کرد: یکی از استان های همیشه درگیر کرمانشاه بوده که این نگرانی را ایجاد می کند تا سرمایه گذاران میل و رغبت خود را برای سرمایه گذاری در این استان از دست بدهند.
بیش از ۵۰ درصد صادرات ایران به عراق از طریق استان کرمانشاه صورت می گیرد که بیش از ۳۳۰ کیلومتر با این کشور مرز مشترک دارد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری