تبلیغات

توضیحات سازمان بورس درباره بانک پارسیان

بانک پارسیان که صبح پنچ شنبه ۳۱ تیر سه مجمع سالانه ، فوق العاده ( برای افزایش سرمایه ) و عادی به طور فوق العاده (انتخاب اعضای هیئت مدیره) دارد، از ۵ تیر به دلیل تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم با توقف نماد مواجه است.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،براساس این گزارش، “وپارس” با سرمایه اسمی ۲ هزار و ۳۷۹ میلیارد تومانی، در عملکرد سال مالی ۹۴ فراتر از انتظار ظاهر شد و گل کاشت. چرا که این بانک معروف بورسی سود هر سهم سال قبل را ۹۲ ریال اعلام کرده بود اما در صورت های مالی حسابرسی شده ، به ازای هر سهم ۱۴۲ ریال سود محقق کرد که معادل ۵۴ درصد و به علت افزایش ۱۰۶ درصدی جمع درآمدهای غیر مشاع است.
همچنین این بانک سود هر سهم سال مالی جاری ۱۲۰ ریال پیش بینی کرده که که عمدتا” ناشی از رشد حدود ۳۶۰ میلیارد تومانی درآمد کارمزد ( بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان) نسبت به کارمزد ۶۴۰ میلیارد تومانی سال جاری است.
به نوشته اخبار بانک، با این اوصاف ، اداره نظارت بر ناشران بورسی سازمان بورس درباره سود هر سهم سال مالی ۹۴ بانک پارسیان و آخرین وضعیت شرکت و اقدامات انجام شده درخصوص بازگشایی نماد معاملاتی، توضیحات مبسوطی به شرح زیر داد:

شاخص ترین ویژگی های من سخت کوشی ،تلاش با هدف و عشق به کارآفرینی است.

مطالب مشابه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا
آموزش های رایگان حسابداری
آموزش مفاهیم حسابداری بصورت کاربردی و عملی
قوانین و مقررات
جدیدترین قوانین و بخشنامه های مالیاتی
دوره های آنلاین
آموزش های حرفه ای و کاربردی، ورود به بازارکار
رویدادهای ویژه
مهمترین اخبار و رویدادهای ویژه مرتبط با حسابداری